Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy z częściami i akcesoriami flipperowymi
#9
Dodam też od siebie kilka opinii o sklepach z częściami do flipperków. Główne zakupy robiłem w bestofpinball.de. Asortyment bardzo obfity. Kupowałem śrubki, różne plastiki, żarówki eiko, cewki, sprężynki,styki ….. Wszystko ok za wyjątkiem kolorowych kapturków na żarówki, chyba lepiej zrobić z koszulki termokurczliwej. Gumek na łapki i tych innych na elementy playfieldu u nich nie kupowałem. Kupiłem zestawy gum dedykowane do konkretnych tytułów na ebay od sprzedawcy fugarolas (Hiszpania). Dobra jakość, szybka dostawa, koszt wysyłki tylko 4 euro! Od sprzedawcy buthamburg na ebay kupiłem star posty i inne drobiazgi, jakość też ok, wysyłka 6,5 euro. Popełniłem również zakup w „Pinball Spare Parts Australia” elementów których nie znalazłem w Europie. Jakość części bdb, czas dostawy trochę ponad tydzień. Przesyłka przeszła przez urząd celny, ale do wartość zakupów 140 australijskich dolarów nic nie doliczyli. Płatność przez PayPal ! Przelew bankowy idzie do kangurów przez kilka banków i kosztowałby ze 200 zł.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości