Forum Flipperowe
Moje zabaweczki... - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Flippery Ogólnie (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Moje zabaweczki... (/showthread.php?tid=1)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Pinball Wizard - 22/03/2014

Dzięki mucha! Przy tej okazji przypomniałeś mi jeden z pierwszych flipperów, jaki naprawiałem!


- thomy - 22/03/2014

na chodzie to cudo?jak ostatnio zagrałem w Bytomiu na Mata Hari i usłyszałem te tryby i cykania to miałem Back TTF :-) ,fajnyyyy


- mucha - 22/03/2014

Pinball Wizzard napisał(a):Dzięki mucha! Przy tej okazji przypomniałeś mi jeden z pierwszych flipperów, jaki naprawiałem!

:mrgreen:


thomy napisał(a):na chodzie to cudo?jak ostatnio zagrałem w Bytomiu na Mata Hari i usłyszałem te tryby i cykania to miałem Back TTF :-) ,fajnyyyy

nie miałem dzisiaj czasu żeby sprawdzić, głowa była sciągnięta, jest tam kilka kabli do podłączenia. Kolega od którego wziąłem, mówił że ileś lat temu jak przywiózł z Niemiec był sprawny, pograli wyłączył i od tamtej pory stał :-)


- skyline - 09/05/2014

i w koncu przyplynely Smile te czekanie trwalo wieki Undecided maskara :/ jutro z rana wyciaganie z kartonu i Let´s Play :mrgreen:


[Obrazek: 46604bb33e3a9d04med.jpg]


[Obrazek: 952ce6a8acebcb33med.jpg]


- Berud - 09/05/2014

Najs!


- mucha - 19/05/2014

skyline napisał(a):i w koncu przyplynely Smile te czekanie trwalo wieki Undecided maskara :/ jutro z rana wyciaganie z kartonu i Let´s Play :mrgreen:
o stary, GRATULACJE :mrgreen: zajebiste musi być uczucie rozpakowywanie nowej maszyny :mrgreen:


Do mojej kolekcji doszedł Getaway :mrgreen:


- Berud - 19/05/2014

mucha napisał(a):
skyline napisał(a):i w koncu przyplynely Smile te czekanie trwalo wieki Undecided maskara :/ jutro z rana wyciaganie z kartonu i Let´s Play :mrgreen:
o stary, GRATULACJE :mrgreen: zajebiste musi być uczucie rozpakowywanie nowej maszyny :mrgreen:


Do mojej kolekcji doszedł Getaway :mrgreen:

gratulacje Smile

Skyline poka foty Smile


- skyline - 20/05/2014

Getaway, swietny tytul,gratuluje Smile



[Obrazek: 50fcc35c61750a64med.jpg]


[Obrazek: 80ac848827deb95dmed.jpg]


dwa inne swiaty w ciemnosci Smile wiem ze sie powtarzam ,ale Star Trek poprostu urywa cyce !! jak sie gra przy zgaszonym swietle to efekty Star Treka sa miazdzace !! mega mega maszyna Smile ja juz duzo po europie pojezdzilem i troche tez juz pogralem,ale jeszcze nigdy mnie zaden flipper tak nie wbil w ziemie z zachwytu jak ST , i ja sie tu jaram zwyklym PRO ,to ja juz widze i moge sobie wyobrazic co sie dzieje w LE wersji Big Grin Squall ty to masz szczescie takie cudo w domu trzymac Smile dobra ide grac bo mnie juz paluchy swedza.....


- Berud - 20/05/2014

bardzo ladnie to się prezentuje. a to nie jest tak jak Ci sie bardzo maszyna podoba od razu to pozniej szybko sie nudzi? Tongue


- mucha - 20/05/2014

skyline, super to wygląda :-)



Berud napisał(a):bardzo ladnie to się prezentuje. a to nie jest tak jak Ci sie bardzo maszyna podoba od razu to pozniej szybko sie nudzi? Tongue

u mnie LOTR rządzi już od prawie roku :-D , zaraz potem indiana, jak nie pogram na nim dzień dwa, to mnie nosi ;-)


- L.U.K - 20/05/2014

mucha napisał(a):skyline, super to wygląda :-)



Berud napisał(a):bardzo ladnie to się prezentuje. a to nie jest tak jak Ci sie bardzo maszyna podoba od razu to pozniej szybko sie nudzi? Tongue

u mnie LOTR rządzi już od prawie roku :-D , zaraz potem indiana, jak nie pogram na nim dzień dwa, to mnie nosi ;-)

A jak oceniasz awaryjność LOTR'a ? Jakby nie patrzeć, skomplikowana maszyna...


- mucha - 20/05/2014

jak na razie najpowżniejsza usterka, pęknięta sprężynka od łapki


- NEX - 20/05/2014

skyline napisał(a):wiem ze sie powtarzam ,ale Star Trek poprostu urywa cyce !! jak sie gra przy zgaszonym swietle to efekty Star Treka sa miazdzace !! mega mega maszyna Smile ja juz duzo po europie pojezdzilem i troche tez juz pogralem,ale jeszcze nigdy mnie zaden flipper tak nie wbil w ziemie z zachwytu jak ST ,
Podzielam Twoje zdanie. ST to świetna maszyna. Im więcej na niej gram tym bardziej mi się podoba. Soft jeszcze miejscami niedopracowany i wyraźnie brakuje wykończenia (jak choćby rampa WARP) ale i tak fliper daje wiele frajdy z gry.
skyline napisał(a):i ja sie tu jaram zwyklym PRO ,to ja juz widze i moge sobie wyobrazic co sie dzieje w LE wersji
Słyszałem od kilku osób iż LE jest nieporównywalnie bogatszy w efekty świetlne... też trudno mi sobie to wyobrazić Wink

Marcin, koniecznie obejrzyj oba filmy na podstawie których powstała ta maszyna - wierz mi że gra staje się wtedy o wiele ciekawsza Smile


- L.U.K - 20/05/2014

NEX napisał(a):
skyline napisał(a):wiem ze sie powtarzam ,ale Star Trek poprostu urywa cyce !! jak sie gra przy zgaszonym swietle to efekty Star Treka sa miazdzace !! mega mega maszyna Smile ja juz duzo po europie pojezdzilem i troche tez juz pogralem,ale jeszcze nigdy mnie zaden flipper tak nie wbil w ziemie z zachwytu jak ST ,
Podzielam Twoje zdanie. ST to świetna maszyna. Im więcej na niej gram tym bardziej mi się podoba. Soft jeszcze miejscami niedopracowany i wyraźnie brakuje wykończenia (jak choćby rampa WARP) ale i tak fliper daje wiele frajdy z gry.

Nie wiem czy w HK mamy uaktualniony soft do Star Treka tak jak w Metallice. rampa warp o ile się orientuje powinna dawać multiballa po osiągnięciu wartości 10 - próbowałeś ?


- NEX - 20/05/2014

L.U.K napisał(a):Nie wiem czy w HK mamy uaktualniony soft do Star Treka tak jak w Metallice. rampa warp o ile się orientuje powinna dawać multiballa po osiągnięciu wartości 10 - próbowałeś ?
W HK jest stary soft. Na nowym przy Wizard Mode II jest multiball a w HK nie ma (doszedłem i sprawdziłem).
Co do WARP to wartość 10 nie istnieje. Przy 9.9 dostajesz dodatkową kulę ale... nie ma żadnego trybu multiball, po prostu dodatkowa kula (sprawdziłem wiele razy)