Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa generacja pinballi 2
#15
Pisze ten post aby uspokoić was ze koszt 5 tys dolarów czy 3 są wysokie bo to robi firma koszty są .
Ale macie taki przykład Cabinet mame z takiej firmy kosztuje (X-Arcade Machine Cabinet ) 2600 dolarów.Gdzie jak widać ten automat jest ubogi.Sam zbudowałem taka maszynę w 14 dni roboczych. I mój automat wygląda kilka razy lepiej i ma więcej funkcji a kosz 1600 dolarów a spokojnie moglem zrezygnować z kilku rzeczy i koszt by był 1200 dolarów.

Zbudowanie tego bilarda to największy koszt 3 monitorów,Komputera,Głośniki.
Mieszkam w Anglii i koszt budowy tego automatu ja wyliczam max na 1000 funtów.Na polskie około 5 tys zloty no nie mało to .I panowie budowa tego to nie miesiące to kilka dni.
Nie jestem stolarzem ani elektrykiem.Do budowy mojej maszyny arcade stykla wyrzynarka i wkrętarką i pila do drewna.Plany budowy znajdziecie na necie i na prawdę nie zajmie wam to dużo czasu aby wykroić sobie deski i skręcić.Najwięcej czasu zejdzie z podłączeniem wszystkiego do kompa i ustawić software.

Jak stać cie na 3 monitory i kompa i masz miejsce w domu to zachęcam do budowy i na prawdę nie trzeba być stolarzem.Tu macie przykład jak wygląda moja maszyna.
A jestem amatorem.
tu jest moja maszyna
http://www.emuinfo.pl/forum/printview.ph...eca7e101a5
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości