Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLF - dyskusja ogólna
Miałem już nie zabierać głosu w tym wątku ale kilka rzeczy wymaga sprostowania.

Daniel,

Po pierwsze - moim skromnym zdaniem troszkę przesadzasz z emocjami. Jesteśmy wszyscy dorosłymi ludźmi i na pewno możemy dyskutować na spokojnie, bez nerwów i niepotrzebnych słów. Nerwy nerwami ale trzeba panować nad sobą.

Po drugie - nigdzie nie napisałem że Liga była ustawiana pod Ciebie, rozmawiamy TYLKO o terminach. Starałem się podsumować kto był za jakim dniem i tylko tyle (napisałem że byleś za niedzielami co było zgodne z prawdą - nie rozumiem skąd Twoje zdenerwowanie) W każdym bądź razie jeśli odebrałeś to personalnie to zapewniam Cie że nie było to moim zamierzeniem.

Po trzecie - zacytowałeś swój ostatni post ale nie dodałeś że napisałeś go już po tym gdy zaproponowano zmianę z soboty na niedzielę. Pierwsza propozycja Jacka to właśnie sobotnie terminy zawodów. Właśnie gdy Jacek zaproponował soboty, napisałeś:
JAM napisał(a):mam nadzieje ,ze ten terminarz nie przejdzie Smile
JAM napisał(a):bo mnie nie bedzie na zadnej jezeli bedziemy grali w soboty Sad
Domyślam się że nie miałeś złych intencji jednak ktoś kto dziś czyta tamtą dyskusję może rożnie sobie pomyśleć. Zamiast tego co zaprezentowałeś w swoim ostatnim poście mogłeś wszystko na spokojnie wyjaśnić - co zapewne odniosłoby znacznie lepszy skutek.

Po czwarte - temat poruszyłem gdyż widzę że większości osób soboty po prostu lepiej pasują. Widać to choćby po poniższych postach:

mucha napisał(a):Głównie z powodu niedziel nie byłem jeszcze na żadnym turnieju Undecided
StuntManX napisał(a):Ja również popieram turnieje w soboty.
Jaro napisał(a):Odnośnie tematu sobota-niedziela, niestety (stety) muszę opowiedzieć się za sobotą. Jeżeli zostanie niedziela, nie pozostanie mi nic innego jak w poniedziałek - "urlop na żądanie" :-( . .
skyline napisał(a):dorzuce tylko moje dwa grosze, i powiem ze w DE wszystkie !!!! turnieje odbywaja sie TYLKO w soboty ;-) wlasnie ze wzgledu na to ze duzo ludzi daleko dojezdza itp,itd.
Squall napisał(a):Jestem zdecydowanie za SOBOTAMI!
Prezes napisał(a):Popieram zmianę na sobotę - NA PEWNO będzie więcej osób!
MARIO napisał(a):Dla mnie soboty też są wygodniejsze

Owszem ja rozpocząłem temat zmiany terminów niedzielnym na sobotnie jednak nie zrobiłem tego z uwagi na siebie. Już na początku sezonu postanowiłem odpuścić sobie klasyfikację generalną 2012 ponieważ wiedziałem że nie poświęcę 4 czy 5 dni urlopu na to aby uczestniczyć we wszystkich edycjach Ligi i dla mnie osobiście zmiana terminu wiele nie wniesie. Temat poruszyłem ponieważ uznałem ze ktoś wreszcie powinien.
No i teraz ja jestem ten "zły" no ale... widocznie ktoś musi.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości