Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! ws MISTRZOSTW POLSKI
Marcin miałem podobne dylematy jak organizowałem turnieję w piwniczce też było pełno krytyki że może soboty może niedziele może za tanio może za drogo może za często itp itd byłem już pewnego dnia po przeczytaniu listy komentarzy tak wku..y że chciałem oznajmić że mam to w d...e nie zorganizuję już nic nie podoba się że człowiek poświęcił swój prywatny kąt, czas i pieniądze to róbcie sobie sami - osoby które najwięcej miały wtedy do powiedzenia chyba nie pojawiły się na żadnym moim turnieju .A kto był zadowolony przyjeżdzał na prawie każde zawody o czym świadczyła stała frekfencja
Więc Marcin wiem co czujesz jestem z tobą i jako zawodnik MP 2013 zakceptował bym każde warunki i zasady jaki narzuci organizator takiej imprezy.Przemyśl jeszcze raz decyzję bo nad swoją też długo myslałem a chyba po 2 lub 3 turniejach miałem te same dylematy co ty ;-) jednak dla większości były to moje dobre decyzje że zorganizowałem ich chyba 7 lub 8 bo wydaje mi się że większość świetnie się u mnie bawiła :lol:
Mario


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości