Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stern Trophy RzeszĂłw 2014 - 22 listopada 2014
#43
Witam!

Ja już w Krakowie - dzięki za wspólne granie!
Niestety nie miałem możliwości pograć sobie tyle ile bym chciał... ale najpierw co mi się podobało.

PLUSY:
-Imponująca ilość flipperów Sterna - w większości bardzo fajnych.
-Świetna organizacja rozgrywek - przejrzysty system, dzięki wielu osobom zatrudnionym do pomocy zapisywanie wyników szło sprawnie.
-Torba z gadżetami dla każdego uczestnika - naprawdę miłe i pozytywne wrażenie! I te krówki na drogę, co by trochę osłodzić mi gorycz porażki Wink
-Miejsce też ok, choć nie lubię dużych centrów handlowych - czuję się jak "szczur w supermarkecie" z filmu Kevina Smitha Wink
Ale dużo przestrzeni, blisko do (darmowego Smile bilardu i palarnia w zasięgu wzroku to oczywiste plusy.
-Spora liczna uczestników, w tym dużo osób z polskiej czołówki i udział bratanków z Węgier Smile


MINUSY:
-Zamieszanie z kuponami do baru. Jak dostaję kupon na 7zł do wydania w barze, to dla mnie normalne jest, że chcąc kupić dwa piwa (po 5zł) daję taki kupon i dopłacam 3zł - tu niestety niemożliwe. Mało tego, jedna osoba przyniosła 3 kupony do wykorzystania, za które chciała 4 piwa - w sumie logiczne, bo 3x7zł=21, a 4xpiwo za 5zł=20zł - ale to nie przeszło, ponoć 1 kupon to jedno piwo.
Może być i tak - ale niech wtedy na kuponie nie jest podane "7zł do wykorzystania na barze", tylko informacja "kupon na jedno darmowe piwo (drink, sok)" - i nie byłoby pretensji.
-Flippery w najbardziej wypasionych wersjach nie brały udziału w turnieju, tylko czekały aż ktoś wrzuci 5zł by sobie na nich pograć. Plus jednej z tych 4 płatnych maszyn nie było nawet na sali turniejowej - czy to byłby taki duży problem, gdyby X-Men stał jako 14 maszyna turniejowa (zwłaszcza, że Terminator nie spisał się za dobrze)? Czy "turniej na 14 maszynach Sterna" nie brzmiałby lepiej niż "turniej na 13 maszynach Sterna"? Wink
-Blisko 50 uczestników, 13 turniejowych flipperów, a tylko DWIE maszyny ustawione na free play - i za darmo można było na nich poćwiczyć może z 5 godzin, bo później rozgrywano Side Tournament. To naprawdę nawet nie trochę, ale BARDZO mało, jak na tak dużą ilość uczestników i turniej, który poza przyjemnością z samej gry miau chyba za zadanie rozreklamować markę Stern. Skończyło się na tym, że po rozegraniu 8 gier turniejowych (jakaś godzinka) dużo osób poszło po prostu pograć sobie w bilarda - i to niestety nie elektronicznego.

Jeśli będzie kolejna edycja w przyszłym roku, chętnie przyjadę. Oby po uwagach na forum (mam nadzieję, że nie tylko moich), Organizatorzy podjęli słuszne decyzje, by wszystko wyszło jeszcze lepiej!

Dziękuje

Na koniec jeszcze krótki filmik ze Stern Trophy:

https://www.youtube.com/watch?v=0AZtl8lYABs


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości