Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stern Trophy RzeszĂłw 2014 - 22 listopada 2014
#57
Sebo, Squall, Sporting

Dzięki za fantastyczna imprezę. Ciekawy wybór i wzorowy stan maszyn, bardzo dobra organizacja, stosunek jakoś/cena wręcz niewiarygodny i przede wszystko super atmosfera! Miło było znów spotkać znajome twarze z całej Polski i przez cały dzień wspólnie bawić się przy fliperach.

Podobał mi się sposób prezentacji wyników. Fajny był pomysł z bonusem dla pierwszej 6-tki w eliminacjach. Warunki "lokalowe" takze były super - na miejscu serwis kawowy oraz długi bar przy którym można było usiąść i wypić sobie piwo/inny napój, wygodnie, przestronnie... prawie ideał Smile

I maszyny LE! Pierwszy raz widziałem je na żywo. Różnica pomiędzy wersjami PRO a LE jest niesamowita. Przyznam szczerze że po kilku grach na Star Treku LE mój odbiór marki Stern wyraźnie poprawił się Wink Star Trek LE to prawdziwe fliperowe arcydzieło Smile

Gratuluję! To Wasz pierwszy turniej a wyszło naprawdę rewelacyjnie. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, no możne poza jednym a mianowicie kwestią losowania maszyn. W ostatnich fazach turnieju w losowaniach było za mało... losowości. Nie ma sensu wnikać w temat - było minęło - ale ten element trzeba zdecydowanie poprawić, zwłaszcza że taka poprawa nie będzie ani kosztowna ani trudna. Wystarczy użyć owalnych pudełeczek po kinder niespodziankach i umieścić w nich choćby jakieś kulki z liczbami lub kupić na Allegro maszynkę do losowania numerków za niecałe 30 PLN Wink


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości