Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stern Trophy RzeszĂłw 2014 - 22 listopada 2014
#58
Odniosę się jeszcze do kilku uwag które przeczytałem w tym wątku.
Grail napisał(a):Zamieszanie z kuponami do baru. Jak dostaję kupon na 7zł do wydania w barze, to dla mnie normalne jest, że chcąc kupić dwa piwa (po 5zł) daję taki kupon i dopłacam 3zł
Cena piwa wynosiła nie 5 a 7 PLN. Uczestnicy Stern Trophy otrzymali 100% zniżki na pierwsze piwo (do czego uprawniał właśnie wymieniony przez Ciebie kupon) oraz 2 PLN zniżki na każde kolejne piwo (do czego uprawniała opaska na rękę).
KubaS napisał(a):jakiejś strasznej łachy nie robicie. W Chmielu mogę grać za 20 zeta na 18 (?) maszynach cały dzień, w Budapeszcie za jakieś 40 zeta na 150...
Stern Trophy to impreza w której za 60 PLN mogłeś wziąć udział w 2 turniejach (głównym i pobocznym), mogłeś od 11 do 17 pograć na 2 maszynach free play, po zakończeniu turnieju pograć free play na maszynach z turnieju głównego.
Dodatkowo otrzymałeś obiad, torbę z prezentami, browara, kawę, herbatę, zniżkę na inne napoje, darmową grę w kręgle oraz bilard. Mogłeś wygrać dosyć cenne nagrody.

Nietrudno policzyć ile kasy organizatorzy dołożyli do tego eventu. Z wpisowego (jak dobrze liczę) mieli mniej więcej 2500 PLN. A koszty? Nagrody główne, kilkadziesiąt koszulek, kubków, bryloków, browarów, serwis kawowy. Transport kilkunastu maszyn (także z Warszawy i z Bytomia), wynajęcie przestronnej sali w bardzo fajnym miejscu, zapewnienie zniżek i darmowej gry w bilard i kręgle. Kilka osób do obsługi turnieju.... I dlatego IMHO uwagi "finansowe" są po prostu nie na miejscu.

Grail napisał(a):Flippery w najbardziej wypasionych wersjach nie brały udziału w turnieju, tylko czekały aż ktoś wrzuci 5zł by sobie na nich pograć.
Maszyny te były dodatkową atrakcją imprezy. Były to egzemplarze bardziej pokazowe niż do gry - szacun dla Daniela że zgodził się je udostępnić.

Wszystko to o czym napisałem powyżej było wyraźnie zaznaczone w opisie imprezy (także tu na forum). Organizator poinformował o ilości darmowego piwa, o tym że maszyny LE będą płatne, o tym że na free play będą tylko 2 maszyny.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości