Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#20
Stowarzyszenie to dla mnie nie jakieś Zarządy, statuty czy stanowiska ale.. przede wszystkim ludzie.
W środowisku fliperowym poznałem wielu naprawdę świetnych ludzi, ludzi z całej Polski a także spoza jej granic, ludzi z którymi zawsze chętnie spotkam się aby pograć na fliperach, wypić piwo czy po prostu pogadać.

Niestety czytając ten wątek widać że w naszym środowisku – jak zapewne w każdym innym – są ludzie którzy po prostu za sobą nie przepadają i nie chcą wspólnie niczego tworzyć. I… chyba nic w tym takiego nadzwyczajnego. Nawet w USA maja PAPA i IFPA. Może po prostu wystarczy na razie sobie nie przeszkadzać a czas zdziała swoje.

@Pinball Wizard, nie trzeba wybierać Wink Na pewno będą osoby które będą udzielać się w obu stowarzyszeniach i nie będzie w tym przecież nic złego.

Printimus, odniosę się do kilku Twoich wypowiedzi. Wybacz ale pominę personalne zaczepki - po prostu nie pozwolę się sprowokować do jakiejkolwiek kłótni.

printimus napisał(a):NEX jest tak zacietrzewiony, że pomimo wcześniejszego zwalczania używania flippery przez dwa "p" i robieniu logo Warszawskiej Ligi Fliperowej przez jedno "p" zupełnie przypadkowo zakłada Stowarzyszenie Flipperowe przez dwa "p"
NEX niczego nie zakłada. Stowarzyszenie jest zakładane przez kilkunastu pasjonatów fliperów. Ludzi od lat związanych ze środowiskiem flipperowym, ludzi którzy dla tego środowiska i samej popularyzacji fliperów zrobili BARDZO dużo.

printimus napisał(a):ktoś dysponujący hasłami przeniósł sobie zawartość serwera pod nowy adres bo tak uznał!
O ile wiem osoby, które mają odpowiednie prawa to Paweł i NEX,
Jest to informacja nieprawdziwa - nigdy nie dysponowałem prawami do tych domen (ani do domeny poprzedniej ani do obecnej).
printimus napisał(a):Osobiście też popieram wygenerowanie miejscówki w Warszawie.
W takim razie trzymaj za nas kciuki.

Jeśli już jestem przy lokalu to pozwolę sobie rozwinąć ten watek. Tak jak wspomniał Dyleck lokal jest pierwszym dużym celem stowarzyszenia które chcemy utworzyć 22 lutego. Zrobiliśmy bardzo dokładne rozeznanie i wiemy że pozyskanie takiego lokalu po bardzo atrakcyjnych stawkach nie jest trudne.
Wyobrażamy sobie że w takim lokalu członkowie Stowarzyszenia będą mogli trzymać „nadmiarowe” maszyny, będą mogli pomajsterkować przy flipperach w stworzonym tam mini warsztacie, spotkać się aby pograć, rozegrać turniej czy po prostu pogadać.
Dysponując lokalem z maszynami będziemy mogli organizować turnieje z bardzo niskim wpisowym czy nawet bez wpisowego.

Pomysłów na wykorzystanie lokalu pojawi się zapewne więcej, a każdy pomysł będzie mile widziany
Zapraszamy wszystkich miłośników flipperów na spotkanie w dniu 22 lutego do Hulakula a tu na forum do dyskusji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości