Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#29
Reasumując tworzenie kolejnego stowarzyszenia ma jak najbardziej sens. Nie chcecie mieć razem jednego bo z tego co rozumiem nie będziecie mieli nad nim kontroli.
Nie rozumiem natomiast sprawy z przeniesieniem forum z .com.pl na .org.pl i do kogo to ta strona należy ? Czemu Marcin z Printimusa chce odzyskać to forum? Zostało mu zabrane?

Cytat: Jest w Bytomiu ktoś, kto poprzez knucie intryg i szerzenie plotek zniechęcił do siebie innych. I to właśnie ten człowiek jest główną przyczyną "rozłamu"
o kogo tu chodzi? i czy ten proceder dalej trwa czy to była jednorazowa sytuacja w 2013 roku?

uważam że warto było poruszyć ten temat by ludzie wiedzieli o co tu chodzi. Mam nadzieje że nie psuje komuś nerwów z powodu tych pytań.. i mam nadzieje że nie będzie żadnego rozłamu i ludzie pozostaną na tej jednej platformie.

Jednocześnie zauważam spory hejt w stronę Printimusa i Prezesa na tym forum co uważam za słabe bo jak widać już nikomu nie chce się tu pisać o kolejnych imprezach w Bytomiu które wydają mi się ciekawe dla środowiska flipperowego. Czy to tak ma być? pasuje wam taka kolej rzeczy że już cześć ludzi ucieka z tego forum? Czy to się może przełożyć na światło dzienne i jak ktoś nieproszony pojawi się na turnieju u drugiej strony to będą z tego jakieś nieprzyjemne sytuacje? ja rozumiem ze każda akcja ma reakcje i nic sie nie dzieje bez powodu ale nie rozumiem czy interpersonalne sprzeczki mają działać na szkodę całego Polskiego podwórka Flipperowego.


i jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, jaka będzie nazwa nowego stowarzyszenia?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości