Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#34
Berud

Jesteś tutaj stosunkowo nowy. Wydaje mi się, że właśnie padłeś ofiarą tej rzeczonej osoby, która prawdopodobnie powiedziała Ci o "grupie warszawskiej", o przejęciu forum, o wypisywaniu obelg pod jakimś tam artykułem itp. a sama przedstawiła się jako osoba, która jest święta i która zrobiła masę rzeczy dla filpperów a nikt tego nie docenia. Dokładnie to samo ja przechodziłem jakieś 4 lata temu - też zostałem pięknie przekonany że istnieją w środowisku ludzie bardzo źli, którzy chcą przejąć wszystko i rządzić żelazną ręką nie uwzględniając niczyich postulatów. Wiele razy pytałem się o co chodzi różnych ludzi i nigdy tak naprawdę się niczego nie dowiedziałem. Pewnego dnia postanowiłem się mimo wszystko z tymi złymi ludźmi poznać i pogadać by poznać ich punkt widzenia. No i okazało się że wcale nie jest tak źle. Pamiętam do dzisiaj słowa tego złego człowieka, który powiedział "Będziesz potrzebował trochę czasu, by zrozumieć o co chodzi". No i parę miesięcy później zrozumiałem. I Ty jeśli się tylko wystarczająco mocno zaangażujesz i będziesz chciał coś dla flipperów zrobić, to również zrozumiesz. Potrzebujesz tylko trochę czasu...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości