Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery w Poznaniu
#1
No fajnie było się spotkać. Czy w Poznaniu grywa ktoś jeszcze? Mam dostępne trzy stoły, mam nadzieję, że niedługo dojdzie kolejny.

Jeżeli stół ustawiony na wrzutki sprawdzi się finansowo na tyle, żebym mógł założyć jakąś chociaż długoterminową inwestycję to jestem w stanie dokupić jeszcze 2-3 maszynki w tym może nawet nowego Sterna albo jakiś high-end Williamsa (Whitewater, Scared Stiff, Monster Bash, Adams Family).

Pisze o tym w tym kontekście, że fajnie byłoby zbudować jakąś społeczność flipperową w Poznaniu. Myślałem o jakimś mini lub wręcz pseudoturnieju Smile Żeby spotkać się i pograć. Na forum jesteśmy w sumie aktywni tylko my, odzywały się czasem jeszcze jakieś osoby (np. na temat pinballi w zakręconej).

Na turniej nie ma co się spodziewać gości spoza Poznania - Warszawa i południe Polski turniejów i lokali z toną stołów mają pod dostatkiem. Ja na pewno znajomych kilku zgarnę na turniej jeżeli wpisowe będzie w granicy 15 - 20 PLN. Jeden kolega zresztą już został zarażony i Space Jam wędruje właśnie do niego. Niestety prawdopodobnie razem z nim wywędruje do Wrocławia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości