Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvira and the Party Monsters KOMPLETNY REMONT
#30
theadam napisał(a):...Napisałeś, że się nie da potem tego odkleić - założyłem, że przy docisku przez nacięcie wyciekło ci trochę lakieru. Zastanawiałem się więc, czy probowałeś powoskować powerzchnie playfieldu przed wstrzykiwaniem lakieru, zeby ograniczyc przyklejanie sie. Nie mowie, ze by pomoglo, podejrzewam ze przykleilo sie cos, bo za duzo bylo lakieru pod bablem.
Może szukam dziury w całym, ale nie ma możliwości moim zdaniem wstrzyknąć takiej ilości kleju (lakieru) aby nic nie wyciekło ani nie został bąbelek nie wypełniony klejem (lakierem). Dlatego też lepsza opcja to minimalny nadmiar kleju (lakieru) co oznacza jego wyciśnięcie na wierzch. Woskowanie playfield'u oznacza również niebezpieczeństwo przedostania się wosku pod "bąbel" jeśli wosk jest płynny i cały proces przyklejania jest zagrożony a rzadko zdarza się, aby "bąbel" nie miał pęknięcia. Jeśli wosk jest gęsty, to podaczas jego nanoszenia na "bąbel" istnieje realne niebezpieczeństwo zerwania "bąbla" co potwierdzam doświadczeniem :-(. Może moja nadmierna ostrożność wynika z tego, że "eksperymentuję" na powierzonych maszynach co wiąże się z odpowiedzialnością materialną.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości