Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Road Show
#3
dodam że :
każde zapalenie mnożnika (dwie rampy jak mruga bridge out) daje nam możliwość losowania czegoś z koła które jest na playfieldzie pod bobem. Świetna sprawa jak flipper stał na punkcie bo tam jest special, EB i sporo innych giftów.
Jak na nim rąbałem w liceum to po dwóch godzinach kończyłem grę a tam jeszcze 6-7 kredytów nabitych Smile

Super Paydaya można zrobić 3 lub 4 kulowego, jeżeli chcesz mieć 4 kulowego to należy przed odpaleniem SP wrzucić zwykłe dwa locki.

Jak Dyleck napisał, to jest flipper na którym największe punkty robi się bonusem jak zbierasz gifty, ale nie koniecznie należy wszystko kupować w sklepie bo są też śmieci nie związane z misjami, chyba że masz zamiar na ostatniej kuli sprzedać wszystko u indianina z mnożnikiem x6 Big Grin

Generalnie jest to moje top 3 flipperów, dodatkowo to właśnie RS kupiłem sobie jako pierwszego flippera.

No i nie znam trudniejszego flippera do zamknięcia! Powiem tylko że zamknięcie maszyny zajmuje przynajmniej 30 minut, na 3 kulach bez EB to mało prawdopodobne ale pewnie są na świecie zawodnicy co to zrobili na swoich maszynach.
Ja zamknąłem go tylko 2 razy w życiu, 4 kule + 5 EB
Dlaczego jest tak trudno go zamknąć: bo z lewej strony mapa kończy się trzema miastami do wyboru i po zaliczeniu jednego wracasz na początek i znowu jedziesz wszystko, a najgorzej jest jak masz to ostatnie miasto i trzeba flagami przełączyć żeby wjechać do odpowiedniego. No po prostu cudo flipperSmile
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości