Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wziąć - Indy Williamsa, Scared Stiff, TOTAN, czy moze T
#12
Scared (pomimo, że to całkiem fajna maszyna) jest z tej czwórki zdecydowanie najsłabszy - nie chodzi o to, że jest jakieś nieciekawy tylko... tak jak napisałeś zbyt łatwo go ukończyć.

Pozostała trójka to pod względem skomplikowania maszyny (mniej więcej) na zbliżonym poziomie. Sporo grałem na każdej z nich i jak dla mnie cała trójka może zapewnić wiele godzin udanej zabawy.
IJ ma najwierniej misji, najtrudniejszego finala, najtrudniej go zamknąć. Misje są zróżnicowane w sumie 3 VM i 3 MB. Głowny MB ciekawy - 2/3x Jackpoty a Super Jackpot daje naprawdę masę frajdy!
TOTAN jakoś bardzo łatwy nie jest jednak zamknąć go zdarza się znacznie częściej niż w przypadku IJ. Misje są troszkę zbyt podobne (w kółko golden symbol). MB także dosyć monotonny, brak Super Jackpota. Generalnie wiele osób ma zarzuty do softu - ale nie chodzi tu o jakieś problemy techniczne ale o niezbyt dobrze przemyślane zasady gry (jak choćby ten MB i brak SJ)
TOM także nie jest maszyną łatwą do ukończenia - trzeba sporo pograć aby odpalić Grande Finale. Misje dosyć zróżnicowane, poza misjami kilka innych fajnych bajerów, główny MB w miarę OK, drugi MB także może być.
Nie wiem co bym wygrał gdybym musiał (może IJ). Wszystkie trzy są naprawdę dobre.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości