Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa własnego Custom Flipper DIY by dioda2000
#18
JarekC.DIY napisał(a):Przy dzisiejszym stanie elektroniki wg mnie wyzwaniem będzie nie sterowanie flipperem ale wymyślenie i dopracowanie fabuły oraz grafiki.

Dzisiaj np. stary kontroler DMD można zrobić na jednym układzie FPGA, nawet kiedyś zacząłem robić taki projekt ale nie dokończyłem i wylądował w szufladzie.

Kibicuję projektowi i jeżeli będzie potrzebna pomoc z dziedziny elektroniki to służę pomocą.

Pozdrawiam
JarekC

Dzięki Jarku za wsparcie ale jedna osoba za dużo nie zwojuje, projekt traktuję jako małe wyzwanie i ciekawostkę oraz satysfakcję a czasem można dzięki temu kiedyś jakąś zdezelowaną maszynkę ożywić nie planuję robić jakiejś produkcji masowej bo nie o to chodzi traktuję to jako hobby bo na co dzień czym innym się zajmuję może jak będę emerytem to zrobię coś lepszego heh :mrgreen: i pewnie różne opinie się pojawią że to amatorszczyzna itp, ale czasami Polak woli ponarzekać lub popsioczyć jak ktoś z czymś wyskoczy niż samemu coś zrobić ;-) jeżeli będę potrzebował pomocy to na pewno się zwrócę, prawdopodobnie też będzie multiball i shot again, a w miarę upływu czasu będę go rozwijał coś dodawał rampy,spinnery 4 player itp. ale na razie będzie to prosta konstrukcja aby można było grać i tak jak pisałem z czasem u mnie skromnie.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości