Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitania na forum
#4
mezik napisał(a):Moim skromnym zdaniem malo kto czyta regulamin. Zaklada z gory ze pewnie nie mozna przeklinac, wrzucac reklam i tresci xxx.

Co do Regulaminu to zawsze był i będzie (bo po prostu być musi) - tak jak na każdym innym forum czy jakimkolwiek serwisie internetowym i nie tylko (w Muzeum też zapewne jest ;-) ).

mezik napisał(a):Wchodzi ktos na forum prosi o pomoc a zamiast pomocy dostaje zje.e bo nie powiedzial dziendobry w odpowiednim dziala. I juz sie wszystkiego odechciewa.

I właśnie w tej kwestii trzeba coś ustalić. Sporo ludzi (nawet wczoraj podczas turnieju chyba 3 czy 4 osoby) zwracało uwagę iż nowi użytkownicy którzy pominą przywitanie są potem zbyt ostro przywoływani do porządku.

Dlatego zaproponowałem aby umieścić w Regulaminie zapis iż przywitanie się nowego użytkownika jest mile widziane ale nie jest konieczne (a brak takiego przywitania nie powinien być powodem do opieprzania takiego użytkownika).

Rozumiem że zdania są rożne (jedni uważają ze to podstawowy element kultury, inni że nie ma to wielkiego znaczenia) ale po to założyłem ten watek aby w końcu to uporządkować gdyż jak wspomniałem temat zbyt często pojawia się ostatnio w dyskusjach dotyczących forum.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości