Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[I] Ceny na europejskim serwisie aukcyjnym
#4
Karolina napisał(a):Podglądałam z ciekawości c......i Demolka w takim stanie jak tam widziałam wychodzi z 7,5tys zł Tylko że tam są to prawdziwe stany kolekcjonerskie, a nie to co u nas np. że ktoś wystawia na a.drogo za 9tys. A jak pojechałam jeden taki kiedyś sobie zobaczyć, to wyglądał jak po wojnie. Cały do remontu.

Tak więc ceny na zachodzie, to wychodzi że są z wysyłkami niższe niż u nas. A stan nieporównywalny.

Wiele jest przykładów w naszym PL że mamy napompowane ceny, i sztucznie wygórowane przez pośredników nieruchomości, czy innych pośredników. Tzw. handlarzy. Co to kupią po normalnej cenie, i zaraz wciskają że coś jest warte , tylko już 30% więcej.

To nie jest zbyt spotykane w innych krajach zachodnich. Natomiast dość popularne w tzw. demoludach i krajach post komunistycznych. Gdzie bieda powoduje większe znieczulenie na cwaniacywo kosztem kontrahentów

Taka jest gorzka prawda :oops: Troszke sie orientuję, bo pracowałam kiedyś krótko w nieruchomościach, i cuda widywałam oraz wianki

Kraj wspaniały.. tylko ludzie k.... :/
zgadzam sie w 100% - ceny są z kosmosu za sprzęt w stanie "idealnym" nadającym się do sporego remontu. ech.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości