Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[i] Czemu nikt się nie interesuje tymi dwoma
#9
Jaras_PL napisał(a):Bo to typowe stare gówna które się znudzą po miesiącu i do tego są warte max.2000zl .Kolego jakby były coś warte i interesujące to by ich nie było w pierwszy dzień.Daj sobie spokój bo szkoda kasy na coś takiego.



Dobitnie, troszkę wulgarnie. Ale myślę że dość trafnie !

Nie są to popularne flipy z wodotryskami. Ale raczej już "klasyki" i pierwowzory gatunku.
Nie sądzę aby się znudziły jak to napisał Ci kolega Jaras, zaraz po jednym dniu.
Pewnie z kilka miesięcy byś sobie pograł.
Sama mam takiego z 81r. I bardzo "jara" mnie że jak się go włączy, to czuć "smak lat 80".
Zapach, dzwięki. Dla mnie to idzie się wręcz "rozpłakać" przy grze na nim. Tak mocno uderza we mnie wyczuwalna fala powracających sekundami, minutami czasów, tak pięknych czasów gdy na parkietach królowało BoneyM. Kobiety nosiły piękne makijaże (niczym papugi z Amazonii) ,królowały skóry, krótkie spódniczki. Metal, Punk, HardRock, i wszyscy byli o wiele bardziej wyluzowani.

Jak masz budżet do 2000zł. To ta tańsza oferta, nie jest wcale taka zła. Lata długo, więc masz pole do popisu przy targowaniu się.
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości