Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hala Gwardii
#2
Edit po tygodniu, zajrzałem tam ponownie co się dzieje. W sumie dużych zmian nie ma. Lekkie "przemeblowanie maszyn"
4 stoją obok siebie, elvis stoi samotnie nadal w naprawie :/ The Shadow włączony ale dalej wypluwa monety :/

W Tales Of The Arabian Nights możliwość wrzucenia 1zł 2zł, 5zł Przy wrzuceniu 5zł otrzymałem uwaga 3 gry po 4 bile. Innych kombinacji nie próbowałem

Na flipperze Whirlwind po wrzuceniu 3 x 2zł otrzymałem 4 gry po 3 bile. Przyjmuje tylko monety 2zł

Flipper Diner,chyba nie ma żadnych promocji przy wrzucie większej ilości złotówek, przyjmuje tylko 1zł za 3 bile
Z resztą, na flipperach są kartki naklejone jakie monety przyjmują. Jak będzie ktoś bardziej ogarnięty i z większą ilością monet, to może jeszcze jakieś inne "promocje" na granie znjadzie.

TOTAN wydaje mi się że łapki do końca nie opadają po uderzeniu, szczególnie lewa. Albo to może tylko ja mam takie wrażenie, tak to pracuje bez zarzutów.

Whirlwind chyba w najlepszym stanie z tych wszystkich, łapki żyleta. Wszystko OK

Diner też spoko, wszystko działa ok, łapki spoko. Tyle że szyba przy dolnej prawej łapce jest trochę porysowana :/ a szkoda.

Dużo dzieciarni gra, rozwalą te flippery w końcu.

P.S.
Nieraz ludzie nie kończą swoich gier :-P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości