Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hala Gwardii
#4
Witam wszystkich, no i znowu muszę dać edit bo byłem dzisiaj też w tym miejscu. Trochę później niż kolega namore, coś przed 17, relacja na gorąco.

1) Totan działa
2) Diner działa
3) Whirliwind został uruchomiony przy mnie, dzięki Marcinowi oraz Olafowi. Nawet coś się zgadało że ktoś z forum tu trafił z polecenia ze strony i dostałem jedną grę za darmo na tej maszynie ;-) Rekord kolegi z forum RAA, coś koło 15mln :roll:
4) No Fear działa, zagrałem ze 2 razy, jak dla mnie duży minus na maszynie brak rekordów. Pierwszy raz na niej grałem i chce mieć odniesienie czy dobrze mi poszło w miarę itp. Zgłoszone Olafowi, ma zmienić, albo Marcin to zrobi, bo on głównie serwisuje te maszyny z tego co zauważyłem.
5) TALES FROM THE CRYPT działa, co to za maszyna zajebista, fajnie się gra. Łapki dobrze kleją/gaszą kule, ale jak wyżej. Brak możliwości wpisania rekordu, zgłoszone Olafowi i zmienił, można się wpisywać. 2-3 razy zagrałem i się wpisałem, bo nie było dużej konkurencji :-P Ogólnie lepiej opłaca się na niej grać za 2zł = 4 bile, za 5zł = 2gry x 4 bile
6) WHITE WATER działa, super maszyna. Bardzo fajnie mi się na niej grało, ale tu kolega z forum RAA się nie pochwalił że wszystkie miejsca jego, a najlepszy wynik to 712mln ponad :-D za 2zł = 4bile, za 5zł = 3gry x 4bile

Jak widać parę godzin później od wizyty namore i całkiem inaczej to wygląda. Właściciel mówił że chce jeszcze wstawić jakieś flippery na hale Gwardii, ważne jest również to że zagląda tam i stara się żeby maszyny były sprawne. Prawdopodobnie kolejne flipperki zawitają do klubu "remont" koło metra Politechnika. Tak twierdzi właściciel, pożyjemy...zobaczymy. Na dzień dzisiejszy dobrze to wygląda, trzymam kciuki za dalszy rozwój.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości