Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hala Gwardii
#8
Wybraliśmy się dziś do Hali Gwardii z Sebastianem. Pograliśmy przez ponad 2,5 godziny na prawie wszystkich 6 flipperach. Najpierw kilka słów o maszynach

Whitewater
1 gra, 4 bile, 2 PLN. Stan bardzo dobry. Maszyna wygląda rewelacyjnie a do tego wszystko działa. Są EB i kredyt za punkty oraz końcówki.
Tales from the Crypt
1 gra 4 bile 2 PLN. Na tej maszynie nie grałem, Sebastian wspominał o jakimś problemie z jedną łapką.
No Fear
1 gra 2 bile 2 PLN Wszystko działo idealnie. Kredyt za punkty, EB i końcówki
Whirlwind
1 gra 3 bile 2 PLN Trochę słaba lewa łapka, poza tym wszystko OK. Kredyt za punkty, EB, końcówki, 2 kredyty za Granda
Dinner
1 gra 3 bile 1 PLN Nie graliśmy więc nie wiem jak działa ale wygląda bardzo ładnie.
Tales of the Arabian Nights.
1 gra 4 bile 2 PLN. EB za punkty plus EB z gry, brak kredytów na Granda. Maszyna wygląda naprawdę świetnie, niestety lewa łapka zbyt słaba aby wrzucić na rampę, poza tym wszystko działa jak powinno.

Na miejscu spotkaliśmy właściciela, zgłosiliśmy problem z łapka na TOTAN. Dowiedzieliśmy się że maszyny będą serwisowane w tygodniu aby na weekend wszystko już działało.

Co do właściciela to bardzo miły człowiek, miłośnik i kolekcjoner flipperów pochodzący z Holandii ale dobrze mówiący w naszym języku.

Sama miejscówka przypomina mi klimatem lata 90-te. Osobne pomieszczenie tylko dla maszyn, flippery ustawione na wrzutki - normalnie jak kiedyś w salonach gier Wink
W samej Hali Gwardii tuż obok pomieszczenia z flipperami jest masa knajpek z piwem, winem i przeróżnym jedzeniem.

Jak dla mnie super miejscówka! Szkoda że czynna jest tylko przez 3 dni w tygodniu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości