Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#6
(04/02/2020, 10:54)adas_2008 napisał(a): 2. Zeszły rok chyba 150 za trzy dni (niech mnie ktoś poprawi)
3. To wszystko zależy od ilości turniejów. Jak w piątek będzie rozgrzewkowy to grasz w nim i on się tego dnia kończy. Główny turniej w sobotę - grasz na kilkunastu maszynach i najlepsi idą dalej.
5. Są maszyny w strefie free play, można wpaść i rączkę zagrać, nikt Cię nie wyrzuci, są maszyny normalnie w strefie wczasowicza na monety - też można pograć.

W zasadzie powinien odpowiedzieć Organizator, ale uzupełnię opis adas_2008 o moje spostrzeżenia:

2. W zeszłym roku za wpisowe na turniej piątkowo - sobotni (eliminacje + turniej główny) wynosiło 100 zł. Na oba turnieje, łącznie z niedzielnym, wpisowe wynosiło 180 zł.
3. W zależności od liczby uczestników. W zeszłym roku chyba odpadło zaledwie kilku zawodników. Ja byłem "w ogonie" klasyfikacji po eliminacjach a się zakwalifikowałem do turnieju głównego. Eliminacje polegały na tym, że grałeś po jednej grze na każdej z 24 maszyn turniejowych (ja sobie rozłożyłem: piątek 12 maszyn, sobota rano 12 maszyn). Wyniki są spisywane przez sędziów a twoja punktacja za dany stół przydzielana w zależności od twojego wyniku w stosunku do wyników innych graczy (generalnie twoje miejsce w stawce i punktacja była wyświetlana na ekranie "na żywo", dostępna też przez www - śledziłem sobie leżąc potem na plaży). W turnieju głównym sobotnim grało się na 3 losowych stołach, 4 graczy. Dwóch najlepszych przechodziło dalej (chyba system pucharowy, nie jestem pewny - szybko odpadłem Smile. Nie do końca wiem jak wyglądał finał, ale wiem że wygrał główny Organizator Smile
4. Oficjalnie rodzina uczestnika turnieju mogła gratis grać w strefie free play (chyba 6 stołów). 
5. Oficjalnie była pewna opłata za grę w strefie free play dla tych, którzy nie brali udziału w turnieju. W praktyce nie wiem czy ktoś to weryfikował.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości