Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#40
Przy dobrych wiatrach może 15 osób chętnych więc słabo to widzę. Ekipa z DE pewnie odpuści. IFPA jest dalej zablokowana.

Nie uda mi się załatwić dodatkowej sali więc z miejscem będzie jak rok temu albo lekko mniej bo w tej wnęce co stały flippery na parterze na granda będzie muzyka prawdopodobnie więc 3-5 szt tylko na korytarzu przy bilardzie od poniedziałku.

Wsparcia dodatkowego nie będzie bo za mała frekwencja więc zostajemy przy moich maszynach. Trochę ubyło ale jest na czym grać. Myślę, że 30 szt w pełni sprawnych powinienem uzbierać. Z topów brak MM, TAFG, TWDLE ... Confused

Niby wszędzie trzeba w maseczkach, dezynfekcja itp. Sam po 10 minutach w maseczce mam dość. W plazie ciasno i gorąco. Pewnie wszyscy oleją maseczki i co wtedy ? Połowa ludzi będzie miała pretensje, że może sie zarazić ? Po każdej grze wycierać flippera alkoholem ? Chyba do wieczora wszyscy już pijani będą Smile


Jeszcze nie podjąłem decyzji czy robimy. Zdecyduję w ciągu 1-2 tygodni.

Od właścicieli PLAZA PARK dostałem zielone światło ale cała odpowiedzialność jest na mnie.

Na turnieju musiałoby pojawić się 35 osób lub więcej aby zrobić go w podobnej formie jak co roku. Przy obecnej sytuacji z COVIDem to raczej nie wykonalne ...

Co myślicie ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości