Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#49
Windows 9 nie było.
iPhone 9 nie było.
PPPP9... Zobaczymy.

Miałem pomóc Marcinowi współorganizować turniej i dostarczyć kilka ciekawych maszyn. Nagłośniłem też temat w Niemczech zapraszając kilku Niemców i ludzi z zagranicy. Ale w obecnej sytuacji kompletnie rezygnuję ze swojego pomysłu i nie liczyłbym na gości z zagranicy. Natomiast uważam że fajnie by było gdyby chociaż było kilka maszyn i abyśmy mogli jednak się spotkać. Aczkolwiek nie zamierzam siedzieć w pomieszczeniu bez klimatyzacji w maseczce. Większość czasu raczej spędziłbym na plaży z synem.

To nie Marcin ma się określić z turniejem tylko Wy musicie zdecydować czy jedziecie czy nie. Warunki nie będą takie dobre jakie były w zeszłym roku. Ale jeżeli dla kogoś ten turniej jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu, to nie powinien z niego rezygnować. Osobiście nie gram więc byłbym tylko dla towarzystwa.

Marcin uważam że powinieneś zbierać wpisowe. Jeżeli będzie 30 osób chętnych to zorganizujesz turniej. Jeżeli nie będzie 30 osób to zwrócisz wszystkim pieniądze a turniej się nie odbędzie. Mogę być pierwszym który wpłaci wpisowe, chodź grać w turnieju i tak nie zamierzam.

A co do polityki... Nie ma ona tutaj najmniejszego znaczenia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości