Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/
#1
JW.> jak myślicie kiedy znowu będziemy mogli pograć na flipperkach w miejscach typu pinball station ( Warszawa ) czy Kraków pinball muzeum? Myślę że nie wcześniej niż w czerwcu, zarówno w Wawie jak i w Krakowie są serwowane browarki, przekąski itp. Dlatego pewnie te miejsca są bliżej określone jako pub/lokal gastronomiczny itp. czyli dopiero otwarcie w kolejnym etapie "odmrożenia gospodarki" 
Ciekawe też czy coś się zmieni na początku po otwarciu. Jeżeli chodzi o środki ostrożności, np. co drugi flipper włączony  Tongue albo ograniczona liczba ludzi którzy mogą wejść maksymalnie itp. Wiadomo że gra na flipperach wymaga dotykania maszyny/przycisków. A ile ludzi go dotyka w ciągu jednego dnia, to wiadomo. Takie luźne przemyślenia, raczej bym radził nie panikować. A jak ktoś się boi to niech gra w gumowych rękawiczkach. Myślę na serio, że takie środki to we własnym zakresie. Ja na pewno się zastanowię czy wziąć u nich chipsy czy paluszki, co innego browarek  Big Grin

Pewnie jakaś część z was ma swoje maszyny, jakoś mniej to odczuwacie. Ja już mam "dużego głoda flipperowego" 

Zapraszam do dyskusji, podzielcie się swoim zdaniem, co o tym sądzicie, jakieś sugestie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kiedy powrót flipperowych "świątyni"? :/ - przez Cino - 29/04/2020, 17:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości