Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin na 2013 rok
#7
w przypadku F1 jest stala liczba 25 kierowocw i zobacz jak wyglada tabela: (niewiem czy aktualna bo widze Kubice na liscie, ale chodzi tylko o punkty)

TABELA PUNKTOWA F1

jak widac po wynikach bije sie o cos tylko pierwsza 10 a nawet 8. otatnich 9 nie ma nawet punkcika po 15 wyscigach

czyli jak ktos z slabszych graczy zlapie 2-3 razy 0 punktow to dalsza gra jest dla niego bez sensu, na turniej dalej niz w swoim miescie sie nie wybierze, chyba ze bedzie mu sie strasznie w domu nudzilo a jak kazdy zlapie jakiekolwiek punkty to nawet na miejscach poza pierwsza 20 jest walka o pozycje w rankingu

jak na turniej przyjedzie 20 graczy to do zdobycie bedzie tyle samo punktow co na turnieju ktorym bedzie 40 ?opcja z punktami liczba graczy + 3 za zwyciestwo tak jak teraz wydaje mi sie bardzo dobra, do konca sa emocje i walka

to samo jezeli chodzi o eliminacje, opcja gry na wszystkich maszynach turniejowych w eliminacjach (albo chociaz na okreslonej liczbie kazdy na tym samym) jest najlepsza bo kazdy moze sie porownac na tle innych (wszystkich a nie polowy na tych samych maszynach) i wydaje mi sie ze ten etap powinien trwac najdluzej po ty by nie zniechecic slabszych graczy ktorzy specjalnie przyjezdzaja, placa wpisowe, nie sa na tyle ograni aby dostac sie do 16 i co po 3 godzinach do domu ? bo trafil do grypy w ktorej ma 12 osob z czolowki a przechodzi tylko 8

moje zdanie niewiem jak reszta


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości