Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
#45
Było super.
- Osoba serwisująca maszyny a nie biorąca udziału w turnieju to kapitalna rzecz. Tak samo dziewczyny wpisujące wyniki. Znacznie to wszystko przyspieszyło rozgrywkę.
- Bardzo dobra lokalizacja - czysto, dużo miejsca, klimatyzacja, brak problemów z parkowaniem. Rzutnik gdzie na bieżąco można oglądać status rywalizacji.
- System rozgrywek to według mnie najlepszy że wszystkich jakie do tej pory widziałem - dynamiczna zmiana grup zbieranych na podstawie osiąganych na bieżąco wyników świetnie równoważy grę i każdy musi się cały czas starać by wejść dalej. Nie ma sytuacji, gdzie ktoś dobry na w grupie leszczy i bez mrugnięcia okiem z niej wychodzi i odwrotnie. BRAWO!


Jeśli chodzi o uwagi krytyczne, to:
- Wprowadzonym zmianę automatu na inny w sytuacji awarii maszyny. Pan technik sobie spokojnie zajmie się naprawą a gra nie będzie mieć przestojów.
- Wybór innego lokalu dowożącego jedzenie bo pizza śmiało może konkurować do najgorszej jaką jadłem.
- Może nie piszmy w tabelach pełnych nazw maszyn tylko posługujemy się skrótami - wszyscy doskonale wiedzą o co chodzi, a dziewczyny nie będą miały stresu. :-)
- Może dałoby radę zrobić coś takiego by była mniejsza szansa na powtarzanie się maszyn w eliminacjach? Hubert na pewno się ze mną zgodzi. ;-)
- Drobne bugfixy formularza w excelu by obsługiwał sytuacje wyjątkowe i nie wyświetlał N/D w sytuacji gdy brakuje kilku danych.
- Wyrzućmy Bronco. :-P

Generalnie super się bawiłem i nie mogę się doczekać przyszłego weekendu. Marcin - pełen szacun i wielkie dzięki za możliwość udziału.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości