Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co z foto i relacją z Berlina ??!??
#5
Dobra ,to ja zacznęSmile

Tylu maszy w jedny miejscu z różnych epok to nie miałem okazji oglądać.Jedne w lepszym inne w gorszym stanie .Naprawiane w miarę na bieżąco(tak jak na naszych turniejach),
najwięcej było sprawnych w piątek .Na początku były do kupienia nawet co poniektóre np. Medusa (do naprawy) za 500 eur.
Organizacyja w czasie turnieju była sprawna ,ale w czasie rozgrywek miałbym pewne ''uwagi''.
Np.
Gramy w czwórkę ja i Wojtek mamy już 2 -gą bilę w kolejce (wynki w miarę ) w pewnej chwili Niemiec stwierdza że to zła kolejność i zaczynamy od nowa :/,albo gramy na innym automacie z mało czytelnymi wyświetlaczami :/ moje to były czytelne ,ich nie ,i sobie powtórzyli:/ rundę .Chłopaki jeszcze dopiszą o innych ciekawych przypadkach.
Grałem (z ciekawostek) z taką dziewczyką chyba z 15 lat (na filmie widać ją w różowym polarze) taka niepozorna ,a jak nawalała w te autumaty Smile dowaliła mi na Theater of Magic ale na Twilight Zone wziąłem odwet Smile
(chyba Alex kiedyś z nią grał)
Najlepszy automat? Władca PIerścieni ,po prostu czadowy!
-jeszcze flip. Super Mario Bros (bardzo fajny w grze)
Po turnieju głównym chcieliśmy rozegrać sparing drużynowy ale nie było chętnych ,czyli wygraliśmy Smile
Czy przyjadę za rok ? Oczywiście !


kilka fotek:

[img][Obrazek: s5002011.jpg]



[img][Obrazek: s5002014.jpg]


[Obrazek: s5002017.jpg]

[Obrazek: s5002039f.jpg]

[Obrazek: s5002029.jpg]

[Obrazek: s5002032.jpg]

[Obrazek: s5002012.jpg]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o-mBl-S9ERE[/youtube]


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości