Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#26
GŁOWNY: wszystkie williams i bally ktore uda mi sie wyszykowac na turniej, z punktow tez pozbieram i mysle ze powinno byc ich sporo, wiadomo ze bez sensu postawic 3 CORVETTY, 3 FISH TALES, 3 GETEWAYE i 4 WORLD CUPY i miec turniej na 13 flipperow ale kazdego po jednym Smile

PINBALL 2000 to STAR WARS EPISODE 1 i REVENGE FROM MARS, ATTACK swoja droga tez bedzie ale w glownym turnieju

CLASSIC: Na ta chwile mam SPECTRUM, FLASH GORDON, BOOMERANG, STAR TREK, GORGRAR (z 2,5 sztuki chcialbym 1 chociaz zlozyc), troche innych ale nie wiem nawet czy kompetne. Z tego wszystkiego bede cos rzezbil, moze jeszcze dokupie jakies do remontu albo w sierpniu lykne cos z ebaya 100% sprawnego

SEGA/DATA EAST w tek chwili mam chyba 8 sztuk spelniajacych te kryteria

plan jest na jeden glowny turniej i 3 poboczne, ile uda sie zglosic do WPPR to zobaczymy w interesie nas wszystkich jest jak najwiecej, fajnie jakby nam 3 policzyli: glowny williams/bally, poboczny sega/data east i kolejny poboczny classic

zawsze cos moze nie wypalic ze ktorys z turnieji odpadnie z przyczyn technicznych to bedzie mniej, ale postaram sie aby wszystko bylo zgodnie z planem

na ostatnich MP w Warszawie turniej CLASSIC byl na 1 flipperze 1 gra turniejowa i ten kto wykrecil najwiekszy wynik dostal WPPR 16 punktow, wiec w przypadku PINBALL 2000 grajac na 2 sztukach to i tak mamy 100% wiecej Smile


NOCLEG:

rozmawialem z wlascicielami osrodka i mowia ze moga potraktowac ekkipe flipperowa jako grupa zorganizowana i obnizyc ceny, ale musi byc to na zasadzie okreslenia sie liczby osob, ilosci pokoji, z obiadami czy bez, na jak dlugo itp.

aby poznac cene po rabacie musi byc znana mniej wiecej liczba osob i pokoi, raczej nie uda sie 30 pokoi dla 30 osob ale trzeba sie jakos pogrupowac Smile

nie uda sie to jak kazdy z osobna bedzie dzwonil i cos zaklepywal (tak mi sie wydaje), aby zaklepywanie noclegu poszlo nam sprawnie proponuje otowrzyc nowy temat PPPP II NOCLEGI i tam niech ludzie napisza od kiedy do kiedy ile osob itp

wiadomo ze dla kazdego wygoda miec troche flipperow pod reka Smile i siedziec wszyscy razem w kupie (tak jak w Berlinie) a nie miejscowka na drugim koncu miejscowosci i wszyscy chodza swoimi sciezkami i szukaja sie wzajemnie, ale wybor nalezy do was, ja moge ulatwic dogadanie sie z osrodkiem, a spac chyba beda w Kolobrzegu Wink


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości