Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Elite and Classic II plus T2&T3
#32
Kilka moich uwag.

1. Pierwszy turniej na którym byłem w Bytomiu był zorganizowany perfekcyjnie. Na ostatnim panował chaos (kolejki mieszały się, turnieje poboczne zaburzały turniej główny...)

2. Upieram sie że dokupowanie gier to zły pomysł. Pod koniec okazało się ze jedna osoba posiada jeszcze wykupionych 6 gier i wszyscy musieli czekać aż dogra te gry a było już dosyć późno...

3. Na turnieju było chyba 25 maszyn a w pierwszej rundzie jeśli dobrze pamiętam miałem 3xRescue, 3x Goofers i 3x Funhouse. Inni tez na to narzekali. Ciebie Marcin cały czas widziałem przy Indianie Wink

4. Kilkukrotnie zgłaszałem że Funhouse jest walnięty i... nic. Do końca brał udział w zawodach.

5. Maszyny powinny być losowane a nie wybierane.

6. Ilość kolejek powinna być znana od początku. Marcin ja znam Cię na tyle, że wiem, iż nie kombinowałbyś z wynikami a ilość rozegranych kolejek wynikała z czasu w jakim się one odbyły ale osoba będąca pierwszy raz na turnieju widząc że przerywasz zawody w momencie gdy Ty zajmujesz pierwsze miejsce a Hubert drugie... mogłaby pomyśleć że "coś tu kurde nie gra bo przy tak minimalnej różnicy w punktacji kolejna kolejka mogłaby całkowicie przetasować czołówkę....".
Początkowo miało być rozegranych 15 lub 30 kolejek (czyli zależnie od czasu jedna lub dwie pełne rundy) a tu nagle turniej przerywa się po 23 kolejce.

7. Ustalmy wreszcie jakieś sztywne zasady. Kiedy dana gra jest ważna a kiedy nie. Na poprzednim turnieju podczas jednej z gier Dirty Harry wybił jedną bile na multiballu i decyzją organizatora cała grę powtórzono na innej maszynie. Podczas ostatniego turnieju na Dirty Harry zdarzyło to się kilka razy, Funhouse w 9 na 10 przypadków nie zaliczał multiballa, Fishtales sam tiltował a mimo to jednak ŻADNEJ gry nie powtórzono (z tego co kojarzę gdy grałem z Hubertem na Fishtales byleś obok i widziałeś sytuację)
Reasumując: ustalmy zasady i trzymajmy się ich.

8. Za dużo na raz. Turniej główny plus jeden poboczny w zupełności wystarczyłyby.

To tyle. Poza tym było super. Na pewno zrobię wszystko aby być na kolejnym turnieju w Bytomiu Smile


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości