Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje terminarza imprez po wakacjach 2013
#19
printimus napisał(a):Przecież sposób liczenia wyników do ligi przestawiałem na forum przed pierwszym turniejem...
Jedynie coś jest lekko niejasne to ile najgorszych wyników pomijamy 1 czy 2 (na ten moment wydaje mi się, że 1)
Wcześniej pisałeś co innego: http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.p...&start=138
Jeden to za mało gdyż wymusza obecność na 6-7 pozostałych a to może być trudne dla większości ludzi (zwłaszcza że pierwsze edycje odbyły się tydzień po tygodniu a kolejne zaplanowane są co dwa tygodnie). IMHO dwa to minimum (a najlepszą opcją byłoby tak jak pisałem wcześniej aby brać pod uwagę 5 najlepszych wyników)

Naprawdę nie ma co gdybać w stylu "na ten moment" tylko w końcu ustalić coś co ma obowiązywać do końca Ligi. Kiedy ma być podjęta ostateczna decyzja ile turniejów wchodzi do Ligi? Po jej zakończeniu? Wink

printimus napisał(a):Nad zasadami MP i eliminacjami będziemy wspólnie pracować - dam moją propozycję za jakiś czas - o ile MP będą w u mnie. pojawiły się bowiem koncepcje aby robić MP w Warszawie.
Skoro napisałeś o eliminacjach I i II to zakładam ze masz już jakaś koncepcją. Co stoi na przeszkodzie abyś już dziś ją przedstawił na forum? Marcin, im wcześniej tym lepiej - będzie więcej czasu na obgadanie i WSPÓLNE wypracowanie wersji ostatecznej.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości