Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje terminarza imprez po wakacjach 2013
#23
printimus napisał(a):I co mamy potwierdzone? 4 kolejki u mnie, Pixel Heaven, Impreza w Dźwirzynie. i to tyle na razie. Reszta patykiem po wodzie pisane.
Jest jeszcze Lubin i Warszawa czyli wszystko wskazuje na to że będzie 8 kolejek.
printimus napisał(a):IMHO co to za liga co ma 5 kolejek liczonych do wyników? Na ten moment uważam, że nieliczenie JEDNEGO wyniku jest obiektywne, a nie ustawianie się na 5 najlepszych. Ten sezon tak wygląda i nic na to nie poradzimy. Staram się być obiektywny w tych kwestiach i liczę na zrozumienie.
W dobrze zaplanowanym sezonie tak ale przypomnę jeszcze raz że w tym roku pierwsze dwie kolejki odbyły się tydzień po tygodniu a 6 kolejnych rozgrywanych będzie co 2 tygodnie w rożnych miejscach Polski.
Nie każdy ma czas i możliwości ganiać do tydzień lub dwa po Polsce. I najważniejsze: LIGA TO MA BYĆ FRAJDA A NIE JAKIŚ COTYGODNIOWY OBOWIĄZEK!!!

Oczywiście wiem że można powiedzieć że jest to dobrowolne i "jak ktoś nie chce to nie musi" tylko wtedy zastanów się ile osób zaliczy wszystkie turnieje a ile po drugiej nieobecności oleje te rozgrywki wiedząc że i tak nie ma już szansy na dory wynik w tabeli końcowej.

Mam propozycję: zróbmy ankietę na forum. OK?


printimus napisał(a):Jeszcze przedwczoraj był taki status, że MP będą w Warszawie.
Nie! W Warszawie planowane było PPO czyli impreza NIEZALEŻNA od MP organizowanych przez Ciebie w Bytomiu. Jeśli miałeś inne informacje to źródło z którego je uzyskałeś możesz śmiało zakwalifikować do źródeł plotkarskich Smile
Powody przełożenia PPO na 1Q 2014 wyjaśnił już Dyleck (nie ma sensu robić 2 dużych imprez zbyt blisko siebie).

Skoro wszystko już wyjaśnione to... możemy już zacząć dyskusje o zasadach MP? Możesz przedstawić swoją wizję?


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości