Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry Arcade
#31
dyleck napisał(a):Po prostu nie wypada nie wymienić Street Fightera II. To właśnie przez niego, nie grałem na flipperach w czasach salonów. Wink

Pamiętam, że swego czasu pojawił się opis SF2 w Top Secrecie, oczywiście nie na moją platformę sprzętową. To był również ten moment, od którego zacząłem zazdrościć posiadaczom Amigi. Czytałem ten opis niemalże codziennie, uczyłem się kombinacji ciosów itp. Aż w końcu któregoś dnia będąc w centrum przechodziłem koło salonu (znajdował się zaraz obok dawnej Cepeli przy Rotundzie) i doświadczyłem cudu - stał tam SF2, oblegany przez rzesze graczy. Od tego dnia zacząłem bywać w centrum niemalże codziennie. Smile

jakich kombinacji, tam wystarczyło wybrać Guile'a i robiąc non stop lewo-prawo-fajer przechodziło się grę Big Grin

też nie grałem zbyt wiele na flipsach, kiedy obok stał street fighter albo inne metal sługi. u mnie problem był jednak taki, że do "salonów gier" na mieście sporo nieciekawych typów ściągało i czasem można było dostać w maskę albo zostać skrojonym. jako gówniarz, wolałem zostać w domu i grać na Spectrumie niż narażać się na różne nieprzewidziane przyjemności Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości