Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Timeshock Ultra edition - nowy projekt na Kickstarter
#1
Witam serdecznie, akurat tak się składa że to jest mój pierwszy post na forum, nosiłem się z myślą pojawienia się tu wcześniej (po jednym z licznych turniejów organizowanych przez PSF) jednak zawsze coś mnie od tego odciągało. Teraz objawił się doskonały moment aby to zmienić!

Przez przypadek jak próbowałem ponownie uruchomić na mac'u TimeShock trafiłem na wówczas już nie aktywny projekt na Kickstarter gdzie planowali ten flipper wydać w aktualnych realiach, niestety był bardzo przeszacowany (to miała być reedycja kompletu stołów + jeden nowy, dużo jak na początek).

Kluczowe jest że obecnie w tej chwili trwa nowy projekt gdzie tym razem walczą o mniejszą kwotę 40 tyś funtów i mam poważne obawy że i tym razem projekt wisi na włosku, pomyślcie jak wspaniale będzie znów zagrać w TS na aktualnych platformach, ma być nawet wsparcie na DMD! Projekt wygląda ma bardzo zaawansowany, obiecują również że jak powstanie TS ultra edition zabierają się za reedycję kolejnych stołów: Big Race USA, The Web i Fantastic Journey, nie wykluczają też nowego stołu zaprojektowanego przez Pata Lawlor'a, to było coś!

Generalnie fizyka bili bije na głowę nawet teraz np. Pinball Arcade choć to nadal nie jest prawdziwy stół który zawsze będę chciał "mieć w salonie" :-) nie odstaje też od nowych Zen Pinball (Tesla jest rewelacyjny!).

www projektu: http://www.kickstarter.com/projects/5006...-edition-0

Zachęcam do wsparcia, ja włożyłem 35 funtów i zastanawiam się czy to aby nie za mało! Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości