Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! ws MISTRZOSTW POLSKI
#4
dyleck napisał(a):Zakładam że eliminacje będą równe dla wszystkich, bo to ustaliliśmy w Dźwirzynie. Myślę że takie zasady większość zaakceptuje.

I ja mam taką nadzieję.
Dodam że Marcin proponuje eliminacje na większości (może nawet wszystkich maszynach!) jakie będzie miał u siebie w firmie. To gwarantuje świeżakom dużo grania, a dla reszty również wyrównuje szanse. To oczywiście wymusza rozłożenie na parę dni. CZY WSZYSCY SĄ ZA WIELODNIOWYM SYSTEMEM? Zaznaczam, każdy gra eliminacje RAZ! Jeśli ktoś jest przeciw niech to uzasadni. PYTANIE: co jeśli będą eliminacje także nie u Marcina???

W sprawie aktywności Marcina na forum chcę powiedzieć, że proszę nie odbierać jego tonu jako dyktat (słowo pisane nie jest doskonałe, a na pewno mniej niż rozmowa), a brak odzewu jako arogancję. Z własnych doświadczeń wiem, że czasem ciężko coś od niego wyegzekwować. :-P Powiedzmy że będę występować w roli jego rzecznika i pośrednika w kontaktach z nim zwł. w sprawie mistrzostwa.
Staram się czytać wszystko co się pojawia na forum, ale czasem coś mi umknie. Jeśli coś ważnego jest bez odp. proszę mnie powiadomić!

Czekamy na pytania, wątpliwości, pomysły. I proszę: ZMIERZAJMY DO KOŃCA USTALEŃ.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości