Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! ws MISTRZOSTW POLSKI
#13
jacquesik napisał(a):[quote="
Proponujemy by eliminacje odbyły się w parę weekendów przed mistrzostwami oraz dzień (może nawet dwa - piątek i sobota) przed nimi. Po co? Ano po to, by maksymalnie zwiększyć liczbę uczestników, to nam da możliwość pochwalenia się nimi oraz jakże ważną KASĘ.
Łukasz jeśli wtaki sposób motywujesz to żeby rozgrywac Mistrzostwa Polski w paru terminach ,to powiem ci że chyba nie oto chodzi.
Przed kim chcesz sie chwalić?
argument że KASA komu? stowarzyszeniu? organizatorowi Printimusowi?
o co kaman?
celem mistrzostw Polski jest wyłonienie mistrza na sportowych zasadach,drugi powód poboczny ale tak naprawde ważny szeroko pojęta integracja pasjonatów maników i wyznawców flipperowej zabawy.

Jak tu mówic o sportowych zasadach Fair jak chcecie dokoptowac 16 osób bezpośrednio do Półfinałów!!!!!!O propozycjach dokupu gier już nie wspomne!!!
Jak chcecie mówić o integracji skoro chcecie rozbić mistrzostwa na pare tygodni ,byle by ktos przyszedł i wpłacił wpisowe.
NIE CHCE JĄTRZYĆ NIE CHCE SKŁÓCAĆ ALE TROCHE OSTUDZIĆ!!

Przede wszystkim apeluję o spokój. I niepodejrzewanie mnie, że chcę nabić kasę sobie czy Marcinowi. Szanując wkład wszystkich przypomnę, że uczestniczę w MP od II edycji, początkowo jako gracz, później nie tylko. Mniejsza z tym.

Chodzi PRZEDE WSZYSTKIM o kasę dla PSF-u. Będą wydatki (w tym pojawiły się nowe - wyjaśnię radzie starszych wkrótce), a jeśli chcecie np. tworzyć stałe miejsce PSF-u to...

Tak celem mistrzostw jest wyłonienie mistrza Polski, ale nie tylko, bo tak byśmy sobie mogli zagrać np. u Dylka w domu czy Daniela K. Ale i POPULARYZACJĘ, przez co rozumiem więcej uczestników i media. Chwalić się (nie ja mną tylko PSF-em) w mediach (np. PinballNews dla którego raporty piszę od lat!) czy szukając sponsorów, partnerów, patronów itp. Wystarczy?
16 osób z ligi ma nie brać udziału w eliminacjach to jest dawno ustalone, dlaczego z tym nagle wyskakujesz? Dawno jest to klepnięte. Z tego co wiem to nic dziwnego nie jest w sporcie.
ŻADNEGO DOKUPU NIE BĘDZIE - temat jest zamknięty i proszę do tego nie wracać.
Oryginalne masz podejście do pojęcia schładzanie Wink


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości