Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! ws MISTRZOSTW POLSKI
#20
jacquesik napisał(a):....
celem mistrzostw Polski jest wyłonienie mistrza na sportowych zasadach,drugi powód poboczny ale tak naprawde ważny szeroko pojęta integracja pasjonatów maników i wyznawców flipperowej zabawy.

Jak tu mówic o sportowych zasadach Fair jak chcecie dokoptowac 16 osób bezpośrednio do Półfinałów!!!!!!O propozycjach dokupu gier już nie wspomne!!!
Jak chcecie mówić o integracji skoro chcecie rozbić mistrzostwa na pare tygodni ,byle by ktos przyszedł i wpłacił wpisowe.
NIE CHCE JĄTRZYĆ NIE CHCE SKŁÓCAĆ ALE TROCHE OSTUDZIĆ!!

też tak uważam








dyleck napisał(a):
printimus napisał(a):Nie ma potrzeby aż takich komplikacji. Jak to chcesz porównać z tymi którym nie przeszkadza granie w Bytomiu?

No właśnie. Dlatego skłaniam się ku grze tylko w Bytomiu.

A co do wejścia iluśtam zawodników z ligii... Ja fanem tego rozwiązania nigdy nie byłem, natomiast pisałem o tym, bo większość była za. Tylko później się okazało, że źle to zrozumiałem bo tak jak napisał Jacek, rozmowa dotyczyła gwarantowanego startu w sytuacji ograniczonej liczby miejsc (jak rozumiem, przy podziale na kilka dni ograniczenie to odpada). Anyway, w tym roku liga jest mocno niedopracowana - brakowało od początku ustalenia zasad, zdarzają się turnieje zgłaszane kilka tygodni przed odbyciem się itp. Część osób ma problem by na turnieje w ogóle dotrzeć. W takiej sytuacji proponuję odpuścić ten element i dać każdemu chętnemu równe szanse na zakwalifikowanie się do turnieju.

też tak uważam












Prezes napisał(a):Chodzi PRZEDE WSZYSTKIM o kasę dla PSF-u. Będą wydatki

i z tym się zgadzam, jeżeli to ma pomóc lepszej organizacji.
p.s. Łukasz kiedy będą poukładane sprawy żeby można było się zapisać do stowarzyszenia ?? wtedy można ustalić składki itp, to też ułatwi sprawę


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości