Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Pinball III + Terminator III oraz RSC
#6
A żeby nie być gołosłownym...

Mam zrobioną rezerwację. Na stronie głównej migają mi 3 ikony, w tym jedna że nie opłaciłem rezerwacji. No więc wchodzę sobie tam, pojawia się strona z informacją o rezerwacji. Czerwoną czcionką na szarym tle (więc oczojebną i przy okazji mało czytelną) informacja że rezerwacja nieopłacona i żebym kliknął w "szczegóły". Poniżej trzy napisy szczegóły, więc który kliknąć? Ale nic to bo nie da się kliknąć żadnego, bo jak się okazuje trzeba kliknąć w kółko ze strzałką i z niezrozumiałych dla mnie przyczyn sam napis na kliknięcie nie reaguje (mogę się założyć że pewnie z jakieś 90% osób na początku klika właśnie tam). Pierwsze szczegóły są obok napisu by kliknąć w poniższe szczegóły, więc pewnie nie o to chodzi. W drugich szczegółach jest możliwość zmiany danych do faktury - więc to chyba też nie o to chodzi. Na szczęście po kliknięciu w aktualizuj wracam do strony poprzedniej. Wchodzę w trzecie szczegóły. Tutaj przydługawy nieco tekst, z m.in. taką informacją:

***************BARDZO WAŻNE***************
W celu wykupienia zarezerwowanych miejsc prosimy
o niezwłoczne dokonanie wpłaty w serwisie płatności DOTPAY.

Przekierowanie do serwisu płatności DOTPAY możliwe jest z:
Zamówienia->Szczegóły rezerwacji
->Rezerwacja nieopłacona, przejdź do płatności DotPay

******************************************

Fajnie - myślę sobie. Tylko gdzie są te zamówienia? Na pewno nie na stronie początkowej, a przynajmniej nie widzę tego. W koszyku też nie ma. Za to ciekawostka - po kliknięciu w ikonę drukarki mam status "zapłacone, można drukować bilety". I teraz najlepsze - faktycznie mogę je wydrukować, mimo że nie zapłaciłem ani złotówki.. Smile Może jednak jest jakiś ukryty przycisk do zapłaty za bilety, który wcisnąłem bezwiednie?

Od 20 minut kręcę się po tej stronie i szukam tych magicznych szczegółów. Jeśli ktoś może mi dać wskazówkę będę bardzo wdzięczny. Pamiętam że jak pierwszy raz korzystałem z tego serwisu miałem ten sam problem i skończyło się skasowaniem zamówienia i jego powtórnym złożeniem.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości