Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
#56
Moim zdaniem wszyscy powinni sie cieszyc ze Printimus sponsoruje bardzo duzo rzeczy ktore sam wymienil i wymaga za to tylko reklamy swojej firmy, bo nie chce mi sie wierzyc czy kiedykolwiek wroci mu sie sponsorowanie chociaz jednych MP z reklamowania sie na wszystkich. Nie ma takiego sponsorda ktory cos daje a nic nie chce !

Sami widzicie ze jak jakies male firmy daja prawde mowiac nawet nie wiemy co i sa na plakacie, le dlaczego wam to tak bardzo przeszkadza nie moge tego zrozumiec ? Dla mnie jest bez roznicy czy ja zagram w Printimus MP czy POLISH PINBALL OPEN czy imie i nazwisko sponsora czy cokolwiek innego.

Jedyna opcja chyba na POLISH PINBALL OPEN jest taka ze znajduje sie sponsor co ma kasy jak lodu i wisi mu to czy jest jego logo gdziekolwiek (duza firma, miasto, mafia, kosciol). Albo Ci ktorzy tak bardzo tego chca robia zrzute po 1000zl lub wiecej i wtedy nie potrzeba nikogo wiecej, albo robi sie wpisowe po 200zl lub wiecej przy tym sciagajac mase ludzi.

Ja na miejscu Marcina nie mialbym tyle cierpliwosci i czytac tego wszystkiego co robi zle, daje za duzo, daje za malo, nie w taki sposob, na innych zasadach, za daleko i 100 innych "zle". Bo jak Marcin powie dziekuje wszystkim za gre w PRINTIMUS MP, zapraszam na lige i inne turnieje do Bytomia to wtedy dopiero bedzie dyskusja i problem co dalej ....

Za granica "nie wszedzie" ale w wiekszosci nie ma dyplomow, nie ma plakatow, nie ma pocztowek itp, koszulki tylko do kupienia, nagrody dla pierwszej 3 w glownym turnieju i koniec ! ewentualnie jak sa turnieje classic, team albo junior to dla nich tez jakies puchary. U nas jest to co jest nawet na turniejach ligowych czyli na tle innych jest bardzo duzo ale jak to dla wszystkich zle to moze lepiej zeby nie bylo nic ?

Wiadmo na kazdy temat mozna dyskutowac ale tu bardziej trzeba zachowac "umiar" i "dobry smak" ! Bo kazda dyskusja na forum przeradza sie klotnie a pozniej wojne a to chyba nie jest dobre dla nikogo ....


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości