Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WOŚP
#1
Flipperowa aukcja WOŚP: https://allegro.pl/oferta/flipper-na-mie...fprMAdZCPc
Odpowiedz
#2
Nie wierzę że ludzie tak mało dali, no nic...pogram sobie 30dni na tym Star Treku za 1025zł ;-)
Odpowiedz
#3
Ty wygrałeś tę aukcję? Smile Gratuluję!
Odpowiedz
#4
Ta, dzięki za wrzucenie linka na forum. Bo tak to bym pewnie nie wiedział o tej aukcji.
Myślałem że jakaś firma z 10tys. da, w koszta wrzuci i wszystko, a tu miła niespodzianka. Dużo szczęścia też miałem że się akurat na forum zarejestrowałem Smile
Odpowiedz
#5
A to tym bardziej sie ciesze Smile

ST to rewelacyjna maszyna, IMHO jeden z najlepszych Sternow. Bedziesz mial sporo frajdy z gry.
Odpowiedz
#6
Sporo frajdy i zakwasy :-P
Zobaczymy jak mi będzie na nim szło, ile milionów na nim to dobry wynik?
Odpowiedz
#7
Jeśli dobrze pamiętam to 200-300 mln było niezłym wynikiem, choć to zależy do wersji softu. Na pewno jeśli dotrzesz do "Five Year Mission" to będzie to BARDZO dobry wynik Smile
btw. ustaw sobie od razu na 5 bil + EX (tę maszynę jest piekielnie trudno skończyć nawet na 5 kulach z EX)
Odpowiedz
#8
200-300mln mówisz, to ja pewnie ugram coś w okolicach 60-100mln max. Mam już porównania na innych maszynach. Ja na Draculi niecałe 400mln max ktoś tam 4mld. Wpisuje się ogólnie na maszynach dopóki się nie trafi w miarę ogarnięty gracz, tak jak na hali Gwardii, jak wpadnie ktoś tam z forum jakiś wymiatacz, to na każdej maszynie spokojnie się wpiszę.

No dobra, dzięki za porady. Weźmie się na 5+EX. Będą wyższe rekordy, tylko niech stare skasują :-P
Odpowiedz
#9
Tydzień Star Trek od Stern'a za mną, mega trudny, ale wciągający...gdzie ja tam do "Five Year Mission" jakiegoś. 5 kul+ 3 EX możliwe do zdobycia z gry. Schoot Again ustawiony na 15s. Daje pograć ogólnie Smile 221mln wykręciłem jak na razie. Czuję mega wypalenie i od paru dni nie idzie :/ Chyba 8 czy 9 misji tylko wykonałem tak po kolei. A co jest jak się wykona 12misji? Bo po 6 Kobayashi Maru Multiball Smile
Odpowiedz
#10
Dostałeś go z kluczykami ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#11
(03/02/2020, 23:14)Cino napisał(a): Tydzień Star Trek od Stern'a za mną, mega trudny, ale wciągający...gdzie ja tam do "Five Year Mission" jakiegoś. 5 kul+ 3 EX możliwe do zdobycia z gry. Schoot Again ustawiony na 15s. Daje pograć ogólnie Smile 221mln wykręciłem jak na razie. Czuję mega wypalenie i od paru dni nie idzie :/ Chyba 8 czy 9 misji tylko wykonałem tak po kolei. A co jest jak się wykona 12misji? Bo po 6 Kobayashi Maru Multiball Smile

Pierwszy poziom misji (czyli w sumie 6) - Kobayashi Maru
Drugi poziom misji (czyli w sumie 12) - Enterprise Amok
Trzeci poziom misji (czyli w sumie 18) - Five Year Mission Big Grin
Odpowiedz
#12
Cino
(04/02/2020, 00:12)Jarnie napisał(a): Dostałeś go z kluczykami ?
Tak z kluczykami. No i dobrze,  bo już drugiego dnia musiałem zdjąć szybę. Gumeczka ochronna pękła w jednym elemencie, pewnie kulką za mocną dostała. Tak niefortunnie spadła że trafiła do dołka z "lock" "zakończenie misji" gdy kulka tam trafiała maszyna mi jej nie wykrywała, musiałem wyjąć tę gumkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości