Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pan Samochodzik i człowiek o wielu twarzach
#1
http://facet.onet.pl/pan-samochodzik-i-c...zach/lwc9t
Odpowiedz
#2
Pan Prezes i nieustający off topic... :-?
Odpowiedz
#3
L.U.K napisał(a):Pan Prezes i nieustający off topic... :-?

a to Ci się udało Wink!
artykuł mi się wydał bardzo ciekawy, a wielu z nas 30+ czytało Samochodzika przecież Wink
poza tym czyż to nie wdzięczny temat na flipper ?
Odpowiedz
#4
Prezes napisał(a):
L.U.K napisał(a):Pan Prezes i nieustający off topic... :-?


poza tym czyż to nie wdzięczny temat na flipper ?

a, w życiu !! jest milion lepszych tematów na flipper.
Odpowiedz
#5
a lubiłeś Samochodzika? z tego co piszesz wnioskuję że nie...
to oczywiście dyskusyjne

dla mnie temat ważny, ALE taki wrestling dajmy na to - nieznoszę, jednak do Royal R się przekonałem, wręcz mi się podoba
Odpowiedz
#6
Pewnie że tak,jakbyśmy byli USa - warto pomarzyć ;-) to by były flipery z Klossem,pancernymi i samochodzikiem :-) to była literatura :-P czytało się z wypiekami..,dzisiaj wszystko co nasze i jeszcze z dawnych lat to bee ale za to konczita wurst jest wporzo :-)
Odpowiedz
#7
thomy napisał(a):dzisiaj wszystko co nasze i jeszcze z dawnych lat to bee ale za to konczita wurst jest wporzo :-)
to ciekawe, ale to tylko Twoje zdanie
Odpowiedz
#8
lapusz napisał(a):
thomy napisał(a):dzisiaj wszystko co nasze i jeszcze z dawnych lat to bee ale za to konczita wurst jest wporzo :-)
to ciekawe, ale to tylko Twoje zdanie

ale przecież Tomek tu pisze nie że mu się podoba, a o ogólnym odbiorze tego zjawiska
chociaż to nie tak że ono jest odbierane jako wporzo, ale budzi kontrowersję i zainteresowanie o co chodziło pomysłodawcom

[ Dodano: 2014-05-22, 07:45 ]
thomy napisał(a):Pewnie że tak,jakbyśmy byli USa - warto pomarzyć ;-) to by były flipery z Klossem,pancernymi i samochodzikiem :-) to była literatura :-P czytało się z wypiekami..,dzisiaj wszystko co nasze i jeszcze z dawnych lat to bee ale za to konczita wurst jest wporzo :-)

będę polemizować :-P - jest mocna nostalgia za (m.in) tym wszystkim, a wręcz moda, dlatego choćby był "remake" Klossa
Odpowiedz
#9
ja osobiście bardzo lubię stare polskie filmy i seriale, na czterech pancernych większość z nas się wychowała ;-) kiedyś ojciec podłączał nam stary magnetofon do telewizora marki Rubin bo z bratem nagrywaliśmy sobie każdy odcinek i potem przez tydzień sobie słuchaliśmy, taki zajob był na tym punkcie :mrgreen:
a pana samochodzika nie trawię :lol:
Odpowiedz
#10
pewnie że jest medialnie wporzo inaczej by tej eurowizji nie zrobili i tej szopki,nic więcej bo zaraz jem :-)
Czy jest moda i nostalgia?,Klossa to puszczali namiętnie kilka razy w roku w publicznej aż do przesady,to była raczej polityka stacji,ale remake jest 'średni' co zrobić nowe alternatywy,miś,CK to samo..
Proponuje liste tytułów Williams/Bally by PL ;-)

1.Kapitan Żbik
2.Tytus Romek i Atomek
3.Kleks
4.Wakacje z Duchami
co jeszcze? :-)
Odpowiedz
#11
Kajko i Kokosz, koniecznie :mrgreen: swoją drogą nie wiem czemu jeszcze nie zrobili filmu na podstawie tego komiksu ;-)
Odpowiedz
#12
już kiedyś był taki wątek chyba

Antresolka profesorka... - crazy pinball ! :lol:

[ Dodano: 2014-05-22, 12:18 ]
mucha napisał(a):Kajko i Kokosz, koniecznie :mrgreen: swoją drogą nie wiem czemu jeszcze nie zrobili filmu na podstawie tego komiksu ;-)

była tylko animacja krótkom. i 3 gry:
http://www.filmweb.pl/search?q=kajko#

może lepiej niech nie robią, bo pewnie burak Michalak (Szyc) byłby Kajkiem, a ten z Kiepskich (nie Grabowski) Kokoszem. Karolak Hegemonem, a Adamczyk... sam nie wiem :roll:
Odpowiedz
#13
hehe, kiedyś czytałem że były plany nakręcenia filmu, C. Żak miał być Kokoszem a Z. Zamachowski Kajkiem
Odpowiedz
#14
o Boszszsz - wiedziałem że coś mi dzwoni, także lepiej niech nie robią, ew. animacje
a może flip Jeż Jerzy?
Odpowiedz
#15
to teraz Stern :-)z grubej rury
1.Janosik
2.Czarne Chmury
3.Akademia pana Kleksa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości