Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Pinball Cup 2014
#16
Nie wiem czy wszyscy tu mają i śledzą FB, ale pojawiło się info, że na turnieju w Bytomiu będzie WIZARD OF OZ ! nówka sztuka :mrgreen:
#17
Bardzo profesjonalnie przeprowadzona impreza. Począwszy od systemu rozgrywek, w mojej opinii bardzo sprawiedliwego, poprzez stan maszyn na bieżąco serwisowanych, doskonały catering i bufet na miejscu po utrzymanie zaplanowanych ram czasowych. Duże brawa Marcin za całość a w sposób szczególny za formułę turnieju classic. Z chęcią pojawię się za rok :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#18
Łukasz, Marcin - dziękuję za super imprezę. Organizacyjnie bez zastrzeżeń, sprzęt w bardzo dobrej kondycji a towarzystwo doborowe! No i ten Wizard! :mrgreen:
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#19
Fajne rozwiązanie z "finałem A, B i C", można było pograć do upadłego - zapewniony udział w całym turnieju. Co do rozgrywek na klasykach - może powinna awansować pierwsza szesnastka zamiast ósemki? Bo dosyć trudno było przejść eliminacje. Ale wtedy rozgrywki mogłyby potrwać do poniedziałku rano...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości