Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruszył lokalizator flipperów !!!
#46
Centrum handlowe "Janki", po stronie Katowickiej przy kinie stoją dwa fliperki

Leathal Weapon 3 - 2zł, 5 kul
WWF Royal Rumble - nie przyjmował pieniędzy Sad

Klub bilardowy "Land", Warszawa ul. Wałbrzyska 11

Terminator 2 - 2zł za 3 kule, 5 zł 3 kredyty, stół w bardzo dobrym stanie
Odpowiedz
#47
Chciałem zgłosić, że lokalizacji w klubie "ósemka" nie ma na głownej, czy można to zmienić Smile

Klub MOSQUITO zmienił nazwe na SIXTO, reszta bez zmian.
Odpowiedz
#48
dyleck napisał(a):Centrum handlowe "Janki", po stronie Katowickiej przy kinie stoją dwa fliperki

Leathal Weapon 3 - 2zł, 5 kul
WWF Royal Rumble - nie przyjmował pieniędzy Sad

Klub bilardowy "Land", Warszawa ul. Wałbrzyska 11

Terminator 2 - 2zł za 3 kule, 5 zł 3 kredyty, stół w bardzo dobrym stanie

Super Smile
Odpowiedz
#49
Odwiedziłem dzisiaj Billart w Piasecznie i niestety z podanych w lokalizatorze stołów nie ma żadnego. Jest za to "The Flinstones". 1zł/5 kul. Trochę krzywy i kula często "drainowała" po strzeleniu w prawą rampę to mimo wszystko stół bardzo mi się podoba. Jeszcze tam wrócę... Mam tylko nadzieje że naprawią rampę. Oprócz tego sprawdziłem jeszcze raz flipery w Jankach. Teraz już nawet nie mogłem się przekonać czy WWF przyjmuje pieniądze, bo jakiś debil zapchał otwór wrzutowy. Sad Leathal Weapon 3 dalej działa i ma się całkiem nieźle, chociaż jak się przyjrzałem dzisiaj nieco uważniej, to zauważyłem że czas jednak zrobił swoje tówdzie i ówdzie.
Odpowiedz
#50
Z Klubu Billart wszystkie flippery pojechały na generalny remont, dam znać jak wrócą
Odpowiedz
#51
dyleck napisał(a):Oprócz tego sprawdziłem jeszcze raz flipery w Jankach. Teraz już nawet nie mogłem się przekonać czy WWF przyjmuje pieniądze, bo jakiś debil zapchał otwór wrzutowy. Sad Leathal Weapon 3 dalej działa i ma się całkiem nieźle, chociaż jak się przyjrzałem dzisiaj nieco uważniej, to zauważyłem że czas jednak zrobił swoje tówdzie i ówdzie.

Właśnie wczoraj sam pojechałem sprawdzić te maszyny (do Janek mam niecałe 30 minut autobusem) i jest tak jak mówisz, dodatkowo Lethal Weapon zawiesza się za każdym razem gdy zrobi się tilta - o co nietrudno, bo maszyna nogi ma jak z waty. Zatkany Royal Rumble też stoi pozostawiony sam sobie, nikt się chyba tym specjalnie nie interesuje a wkoło lata cała kupa pozbawionych nadzoru dzieciaków - zdziwie się jak za miesiąc-dwa maszyny będą w takim samym stanie.
Odpowiedz
#52
Paweł napisał(a):Z Klubu Billart wszystkie flippery pojechały na generalny remont, dam znać jak wrócą

Tylko proszę nie zabieraj Flinstone'ów! Wczoraj znowu tam pojechałem i dochodzę do wniosku, że się uzależniam. Smile
Odpowiedz
#53
Witam, proszę o dodanie kolejnego stołu w Łodzi, jeszcze nie grałem więc nie wiem ile kosztuje zabawa i w jakim jest stanie ale stół stoi. :-)

CORVETTE
Salon Gier "Eurogames"
Centrum Handlowe Port Łódź
ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź
pn-sb 10-21
nd 10-20
http://www.portlodz.pl/pl-pl/store-locator/eurogames

PS Coś się mapa rozjechała i lokalizacja Łódź, ul. Piłsudskiego 5 wskoczyła pod Działoszyn...
Odpowiedz
#54
krizi napisał(a):Witam, proszę o dodanie kolejnego stołu w Łodzi, jeszcze nie grałem więc nie wiem ile kosztuje zabawa i w jakim jest stanie ale stół stoi. :-)

CORVETTE
Salon Gier "Eurogames"
Centrum Handlowe Port Łódź
ul.Pabianicka 245
93-457 Łódź
pn-sb 10-21
nd 10-20
http://www.portlodz.pl/pl-pl/store-locator/eurogames

PS Coś się mapa rozjechała i lokalizacja Łódź, ul. Piłsudskiego 5 wskoczyła pod Działoszyn...

2zl - 5 bil
stan oglny dobry jedynie przydałoby się lekkie pozimowanie Wink
Odpowiedz
#55
Uwaga Avatara w Wraszawie przeniesiono do Areny-maszyna niesprawna,swich na linku chyba padł,lub serwisant wywalił jedną bille z magazynka,zawiesza sie.
Tron teraz stoji w Zachcianku-sprawny i wymyty Smile
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#56
NEX napisał(a):[Warszawa]

Kawiarenka internetowa GALAKTYKA
Galeria Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 36
piętro I lok. 129
http://www.galaktyka.eu
Witam wszystkich na forum, jestem tu świeży, ale od dawna choruję na chorobę F Smile

No i pytanko czy Galaktyka to jest kiedykolwiek czynna? Ochroniarz mi powiedział że dwa razy w miesiącu jest otwierana.. Maila na stronie nie ma.. ktoś wie coś więcej, zna właściciela? Szkoda żeby się 4 porządne maszyny kurzyły Smile Pozdr!
Odpowiedz
#57
tutejszy napisał(a):No i pytanko czy Galaktyka to jest kiedykolwiek czynna? Ochroniarz mi powiedział że dwa razy w miesiącu jest otwierana.. Maila na stronie nie ma.. ktoś wie coś więcej, zna właściciela? Szkoda żeby się 4 porządne maszyny kurzyły Smile Pozdr!

Podłącze się pod pytanie bo byłem dwa razy i dwa razy pocałowałem klamkę.
Odpowiedz
#58
Ta galaktyka to jakaś gigantyczna ściema, wydaje mi się że to taka mała pralka...można sobie darować tamto miejsce
Odpowiedz
#59
To może by usunąć z listy?
Odpowiedz
#60
tutejszy napisał(a):Maila na stronie nie ma.. ktoś wie coś więcej, zna właściciela?

Galaktyka juz nie bedzie czynna, /info od wlasciciela/... sprzedaza maszyn jak na razie nie jest zainteresowany... mysle, ze mozna usunac z lokalizatora
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości