Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruszył lokalizator flipperów !!!
#76
tutejszy napisał(a):Jak to jest z tymi fliperami, czy siłę łap się jakoś reguluje? czy nachyleniem stołu się to robi? Mogę zagadać z obsługą Land Club, byłby wypasiony sprawny fliper

Sądząc po wpisie tutaj to trzeba jednak pogrzebać w środku, a w ostateczności wymienić kilka części. Myślę że dobrze by było, by na początek wezwali kogoś od utrzymania tej maszynki, by wszystko poczyścił i podociskał. Może będzie wtedy lepiej. A rzeczywiście byłaby wtedy fajna maszyna do grania.
Odpowiedz
#77
Mapa zrobiona
Odpowiedz
#78
mapa fajna, ale przy okazji zginął gdzieś Star Wars w Cinema City Bemowo.

niestety stół bez dźwięku zupełnie. Nie wiem czy wyłączony czy zepsuty
Odpowiedz
#79
tutejszy napisał(a):mapa fajna, ale przy okazji zginął gdzieś Star Wars w Cinema City Bemowo
niestety stół bez dźwięku zupełnie. Nie wiem czy wyłączony czy zepsuty

Podobno już nie ma tam tego flippera:

dyleck napisał(a):Obszedłem cały teren ze 2 razy i jeszcze próbowałem się dowiedzieć od obsługi czy przypadkiem nie ma jakiegoś tajnego miejsca gdzie to jest ale jak wymieniłem słowo flipper i zobaczyłem tępy wyraz twarzy dziewczyny za ladą to już wiedziałem że się nic nie dowiem. Próbowałem jeszcze wytłumaczyć że to taki automat co się odbija kulkę, ale dostałem odpowiedź że jak nie stoi to nie ma.
Odpowiedz
#80
NEX napisał(a):Podobno już nie ma tam tego flippera:

dyleck napisał(a):Obszedłem cały teren ze 2 razy i jeszcze próbowałem się dowiedzieć od obsługi czy przypadkiem nie ma jakiegoś tajnego miejsca gdzie to jest ale jak wymieniłem słowo flipper i zobaczyłem tępy wyraz twarzy dziewczyny za ladą to już wiedziałem że się nic nie dowiem. Próbowałem jeszcze wytłumaczyć że to taki automat co się odbija kulkę, ale dostałem odpowiedź że jak nie stoi to nie ma.
Jest jest, tylko bez dźwięku. Na dole po lewej od głównych schodów, w sali gier wideo. Jak się stanie twarzą do sali wideo, i ma się po lewej budkę gdzie sprzedają żetony to w prawym dalekim rogu, w samym rogu stoi wciśnięty. Faktycznie można nie zauważyć, bo super mały w porównaniu z innymi maszynami
Odpowiedz
#81
tutejszy napisał(a):Jest jest, tylko bez dźwięku. Na dole po lewej od głównych schodów, w sali gier wideo. Jak się stanie twarzą do sali wideo, i ma się po lewej budkę gdzie sprzedają żetony to w prawym dalekim rogu, w samym rogu stoi wciśnięty. Faktycznie można nie zauważyć, bo super mały w porównaniu z innymi maszynami

Star Warsy mają pecha do Cinema City. W Galerii Mokotów w tamtejszym miejscu rozrywki Star Wars Ep I stał na prawo od wejścia wciśnięty w sam róg, że dopiero po 10 minutach szukania, zupełnie zrezygnowany go znalazłem. Ale niestety stan techniczny był tak beznadziejny, że w ogóle szkoda nawet umieszczać go w lokalizatorze.
Odpowiedz
#82
Może ktos z was wie, czy w kielcach w jakieś flipery można zagrać?
Odpowiedz
#83
W Gdyni w zakładzie poligraficznym Ksero-Serwis
przy ul. Św. Wojciecha stoją trzy flipery Williamsa:
HIGH-SPEED
DRACULA
JACK-BOT

Gry są darmowe. Wystarczy złożyć zamówienie.
Odpowiedz
#84
czyli to flippery tylko dla klientów tego punktu?
Odpowiedz
#85
Ogólnie tak. Ale "obcy" też grają i nikt nikogo nie wygania. Może przez to będą klientami?
Odpowiedz
#86
Prosze o zmiene w Kolobrzegu, w klubie bilardowym "ósemka" zabrałem THE SHADOW (mam problem z murkiem) na jego miejsce przyjechal swiezo oklejony, wyczyszczony, nowe gumki i zarowki WHO DUNNIT (2ZŁ = 1 GRA, 5ZŁ=3 GRY, 1 GRA = 5 BIL)
Odpowiedz
#87
Dzień dobry.
Z przykrością informuję w dniu dzisiejszym 2012 06 05 odwiedziłem, Zachcianek w Warszawie Miedziana 7 i flippera nie było.
Pozdrawiam :-(
Odpowiedz
#88
Sebastian G napisał(a):
Cytat:Avatar w wawie na Miedzianej 7 lokal o nazwie Zaścianek
2zł - kredyt - 3kule
5zł - 3 kredyty

Łaaał!! -a gotów byłem pojechać do CiechanowaSmile


Z przykrością informuję w dniu dzisiejszym 2012 06 05 odwiedziłem, Zachcianek w Warszawie Miedziana 7 i flippera nie było.
Pozdrawiam :-(
Odpowiedz
#89
Jakiś czas temu widziałem tego flipa na allegro...
Aktualizacja dokonana.
Odpowiedz
#90
Paweł napisał(a):Jakiś czas temu widziałem tego flipa na allegro...
Aktualizacja dokonana.


ARENA Pańska 61
Warszawa, 00-830
Nie ma flippera. Podobno od miesiąca.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości