Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruszył lokalizator flipperów !!!
Sebo napisał(a):I jeszcze zły news, w knajpie na foksal (Warszawa) już nie ma fliperów :-( .

Byłem dziś.

to rzeczywiście zły news, często grywałem wpadając przelotem Sad
może odstawili tylko do serwisu (mam nadzieje) - Congo ostatnio ledwo działał.
Odpowiedz
Przy Foksal, na Solcu, w Arenie i w Zachcianku fliperów już nie ma i nic (niestety) nie wskazuje na to aby miały tam wrócić :-(
Odpowiedz
Stegna

Salon gier przy plaży
1. Getaway
2. Baywatch

1 gra - 5 bil - 2 zł
Na obu da się sprawnie grać, łapki sprawne, stoją prosto - stan dobry, nawet bardzo dobry

Bar Zagłoba (blisko plaży)
1. Terminator 2

1 gra - 5 bil - 2 zł
Niestety tu trochę gorzej, trochę słabsze łapki i niestety źle wypoziomowany.
Odpowiedz
Szczecin
Centrum Handlowo-Rozrywkowe GALAXY
al. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin

POZIOM 2 (arkada gier komputerowych):
BATMAN / STERN - stan dobry
1 gra - 2 PLN 4 bile
Update: wyłączony/uszkodzony DMD

POZIOM 2 (kręgielnia z bilardem):
PIRATES OF THE CARIBBEAN / STERN - stan b. dobry
1 gra - 2 PLN 3 bile

AVATAR / STERN - stan b. dobry
1 gra - 2 PLN 4 bile
wrażenie dodatkowe - bardzo anemiczna gra
Odpowiedz
Kawiarnia Planeta
ul.Marusarzówny PH 21
44-330 Jastrzębie-Zdrój

JUNK YARD
2zł-5 kul
Gdyby nie podświetlenie playfieldu to stan oceniam jako bdb.
Odpowiedz
Panowie admini. Bardzo proszę o wywalenie zakładki Lokalizator Fliperów ze strony głównej i/lub w umieszczenie dużymi, czerwonymi literami informacji, że aktualizacja danych praktycznie się nie odbywa i żeby najpierw się skontaktować z lokalem w celu potwierdzenia informacji o dostępności maszyn. Tak sobie patrzę, że ludzie się zapisują na forum, wchodzą na lokalizator, jadą podjarani tylko po to, żeby się zawieść. Nie świadczy to moim zdaniem o profesjonaliźmie - wręcz przeciwnie. I wiem co mówię, bo sam pewnego razu się przejechałem do Radomia, żeby zrobić sobie zakupy w Leclerc'u. Smile
Odpowiedz
dyleck napisał(a):Tak sobie patrzę, że ludzie się zapisują na forum, wchodzą na lokalizator, jadą podjarani tylko po to, żeby się zawieść. Nie świadczy to moim zdaniem o profesjonaliźmie - wręcz przeciwnie. I wiem co mówię, bo sam pewnego razu się przejechałem do Radomia, żeby zrobić sobie zakupy w Leclerc'u. Smile

Tak z ciekawości - sugerujesz aby ktoś z administracji tego forum raz w tygodniu objeżdżał wszystkie lokalizacje w kraju i sprawdzał gdzie co uległo zmianie? Wink Przyznaję że byłoby super jednak niestety nikt raczej nie znajdzie aż tyle wolnego czasu. Jeśli sam chciałbyś pomóc i podjąć się czegoś takiego to odezwij się do mnie na prv - uzgodnimy szczegóły.

A tak poważniej: Lokalizator jest tworzony na podstawie informacji dostarczanych od użytkowników tego forum. Na pewno zdarzają się sytuacje gdy jakiś lokal przestał już istnieć ale na forum nikt o tym nie wie gdyż nikt tam od czasu likwidacji po prostu nie dotarł (zawsze po likwidacji ktoś musi być tym pierwszym/zawiedzionym który poinformuje innych...)
Odpowiedz
Jeśli chodzi o stolicę to chyba można śmiało usunąć Sketch, Solec i Cropp. Zostaną nam dwa znaczniki na mapie Warszawy, super...
Odpowiedz
Wprowadzanie nowych punktów na mapę idzie bardzo wolno(podałem lokalizację ponad miesiąc temu i nic...).Każdy podający jakieś miejsce powinien być zobowiązany do sygnalizacji wszelkich zmian jak najszybciej.Nie powinno podawać się punktów w których bywa się przypadkowo lub na wakacjach i później nie ma możliwości ich aktualizacji.
Odpowiedz
Powinna być jedna osoba odpowiedzialna za to. Kto jest chętny ?

York napisał(a):Wprowadzanie nowych punktów na mapę idzie bardzo wolno(podałem lokalizację ponad miesiąc temu i nic...).Każdy podający jakieś miejsce powinien być zobowiązany do sygnalizacji wszelkich zmian jak najszybciej.Nie powinno podawać się punktów w których bywa się przypadkowo lub na wakacjach i później nie ma możliwości ich aktualizacji.
Odpowiedz
Prezes napisał(a):Powinna być jedna osoba odpowiedzialna za to. Kto jest chętny ?

Ja się tym zajmę. Już nawet zrobiłem z NEXem plan działania.
Odpowiedz
O! i to jest dobry przykład - krytyka, ale konstruktywna i wola działania ! Wink
dziękuję


dyleck napisał(a):
Prezes napisał(a):Powinna być jedna osoba odpowiedzialna za to. Kto jest chętny ?

Ja się tym zajmę. Już nawet zrobiłem z NEXem plan działania.
Odpowiedz
Dokładnie! Dyleck zaoferował że obdzwoni punkty z Lokalizatora i sprawdzi co jeszcze wymaga aktualizacji. Potem naniesiemy poprawki i będzie git.

Lokalizacji "wakacyjnych" nie wprowadzałem do Lokalizatora. Nie znaczy to że nie warto zgłaszać takich miejsc - każdy zainteresowany może o nich przeczytać w tym wątku.

Po uaktualnieniu obecnej bazy zastanowimy się jak dalej prowadzić ten dział. Myślę że będzie OK Smile
Odpowiedz
Jeśli można coś podpowiedzieć na przyszłość to proponował bym spróbować zorganizować coś na kształt zwiadu - jedna osoba z miasta w którym mieszka i jest fliper udaje się do miejsca z lokalizatora i sprawdza czy jeszcze stoi tam maszyna. Teoretycznie może to być trudne do wykonania , a praktycznie wydaje mi się że tych maszyn może być tak niewiele w różnych miastach że wymagało by to zaangażowania małej ilości osób ( i pewnie małej ilości czasu )

Jeśli chcecie potwierdzać miejscówkę przez telefon to z powodu nieuprzejmości lub chęci zrobienie głupiego żartu osoba odpowiedzialna może zostać wprowadzona w błąd. Różnie to bywa.
Odpowiedz
Szczecin
Centrum Handlowo-Rozrywkowe GALAXY
al. Wyzwolenia 18-20, 70-554 Szczecin

POZIOM 2 (kręgielnia z bilardem):

AVATAR / STERN - stan b. dobry
1 gra - 2 PLN 4 bile
wrażenie dodatkowe - bardzo anemiczna gra
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości