Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Turniej Flipperowy PINBALL BASEMENT PARTY
#31
Dziekujemy za fantastyczna organizacje, turniej u Mario byl zorganizowany i poprowadzony wzorowo. Oceniam 10/10 pomimo, ze nie bylem "na pudle" ;-)

Zdajemy sobie sprawe, ze wpisowe nie pokrylo kosztow tym bardziej wielkie brawo za checi i zaangazowanie w rozwoj naszej pasji :!:

Wyrazamy nadzieje ze daty imprez u Mariusza juz na poczatku roku bedziemy mogli wpisac do kalendarza.

Kontynuujac watek: czas na ustalenie kalendarza ligi i imprez na 2012... im szybciej to zrobimy, tym wieksze mozliwosci manewru, zatem do dziela Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#32
Zdecydowanie impreza nr 1 Smile
Świetne maszyny, super jedzenie, picie i co tylko Smile

Taka impreza powinna odbywać się co najmniej raz na miesiąc max to 1,5 miesiąca.
Był to pierwszy turniej w którym poczyniłem kolejny krok i przeszedłem dalej Smile

Na następnych mam nadzieję, że będzie lepiej Smile

Dzięki Mariusz za imprezę! Wklej wyniki tutaj jak możesz!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#33
jestem pod OGROMNYM wrażeniem tego co wczoraj (i trochę dzisiaj ;-) ) się działo
niesamowita impreza, super rywalizacja na dobrych tytułach maszyn - to coś, czego potrzeba nam w Polsce jak najwięcej
dzięki za walkę :-D
#34
1 Mariusz Tkacz
2 Tomasz Hedzielski
3 Jan Nietrzebka
4 Hubert Krysiński
5 Marcin Krysiński
6 Andrzej Cieślik
7 Adam Lelonek
8 Jacek Wenda
9 Jarosław Nietrzebka
10 Stanisław Nietrzebka
11 Michał Kuszewski
12 Jakub Tkacz
13 Jerzy Weglarz
14 Ireneusz Lelonek
15 Daniel Kaczmarek
16 Dominik Tkacz
17 Jowita Szymaniak
18 Tomasz Dec
19 Hubert Wawrowski
20 Łukasz Wenda
21 Adam Piątek
22 Monika Kowolik
23 Norbert Czerner
24 Tomasz Pęcherz
25 Kasia Tomala
26 Krzysztof Tomala
27 Monika Ciastuła


oto oficjalne wyniki 2 turnieju u Mario
za chwilke jak ogarne excela beda podane wyniki szczegolowe we wszystkich fazach
#35
eliminacje


Załączone pliki Miniatury
   
#36
eliminacje.. tabela wynikow


Załączone pliki Miniatury
   
#37
cwiercfinaly


Załączone pliki Miniatury
   
#38
polfinaly


Załączone pliki Miniatury
   
#39
finaly


Załączone pliki Miniatury
   
#40
Podzielam opinie kolegów impreza wzorcowa.Maszyny,organizacja,jedzonko i atmosfera na 5+.Fajnie że maszyny były w trzech pomieszczeniach całkiem inny komfort gry.Tylko pozazdrościć takiej PIWNICZKI.Podziękowania dla Ciebie Mariusz i osób które Ci pomogły zorganizować turniej.W nagrodę wygrałeś ha,ha!Wielki SZACUN! P.S.Już nie mogę się doczekać następnej imprezy!
#41
Aż tyle osób ? Nieźle.
#42
witam
dzieki za extra organizacje turnieju( o to po 1szym wiedzialem ze nie trzeba sie martwic ale to co bylo na miejscu to byl mega wypas - zwlaszcza gulaszowa i chleb ze smalcem daly taki power ze w koncu przelamalem odpadanie w 1/2finałach )
potwierdzam glosy ze na pewno wpisowe nie pokrywa kosztow ale na szczescie mario i cala jego rodzina sa wielkimi pasjonatami i niech tak pozostanie (a damy mu od czasu do czasu jeszcze wygrac jak w sobote)
dla mnie osobiscie wpisowe nie ma znaczenia ale dla freq i swoistej reklamy fliperow w tej wysokosci jest chyba idealne bo poki co nie o to jeszcze chodzi - przypominaja mi sie czasy niekomercyjnego pokera z poczatku XXI wieku gdzie kilkanascie osob przemierzalo caly kraj by sie spotkac i pograc nie dla pieniedzy ale dal przyjemnosci z gry a rozroslo sie to pozniej do olbrzymich rozmiarów

dzieki jeszcze za jedno: ze moglem zaliczyc maszynki i wyjechac na jakis czas bo bylo po co wracac! aha i mario od soboty nazywa sie Mario "tylko nie white water" lub "uff ze byla dracula" Smile))))
pozdro i tez licze na ustalenie kalendarza na 2012 jeszcze w tym roku - wiem ze byly takie rozmowy
nastepnym razem jak nie zapomne przywioze od siebie troche branzowych gadzetow
pozdro!
#43
palczan napisał(a):i mario od soboty nazywa sie Mario "tylko nie white water"
:lol: :lol:
mam nadzieję, że się do tego przyczyniłem :-P
#44
Mariusz, przyłączam się do pochwał. Fantastyczny turniej. Mega zabawa. Nie mogę się doczekać kolejnych.
Razem z Hubertem piszemy się na ligę.
Podziękowania także dla Marty, Dominika i Jakuba, którzy jak mniemam - nie mylić z mniam-mniam Smile - są współodpowiedzialni za tak wspaniałą organizację.

ps. swoją drogą to to nasze kółko zainteresowań robi się coraz ciekawsze i bardziej wciągające.
#45
Żałuję bardzo że nie mogłem przybyć, jak raz wypadły mi czwarte urodziny mojego lokalu!
Gratuluję frekwencji ! Zazdroszczę frajdy z rywalizacji Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości