Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupię używanego flippera w dobrym stanie
#1
Kupię używanego flippera w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Nie jestem nastawiony mocno na konkretny tytuł, zależy mi tylko żeby maszynka była grywalna. Stół do wstawienia do lokalu w Poznaniu. Planowany budżet 4000 - 4300 PLN. Help?
Odpowiedz
#2
theadam napisał(a):Kupię używanego flippera w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Nie jestem nastawiony mocno na konkretny tytuł, zależy mi tylko żeby maszynka była grywalna. Stół do wstawienia do lokalu w Poznaniu. Planowany budżet 4000 - 4300 PLN. Help?


Oglądałeś tą pozycje z tablicy.Co o niej sądzisz to fajny grywalny stół

http://olx.pl/oferta/fliper-fish-tales-w...c2c5f2b5b8
Odpowiedz
#3
leszek golon napisał(a):Oglądałeś tą pozycje z tablicy.Co o niej sądzisz to fajny grywalny stół

http://olx.pl/oferta/fliper-fish-tales-w...c2c5f2b5b8

Tak widziałem to. Stół znam tylko z video gameplayów, ale wygląda spoko. Słyszałem wprawdzie, że jest trudny, no ale co tam. Bardziej martwi mnie, że to ogłoszenie na tablicy, a nie od kogoś znanego z forum - na tablicy każdy może napisać, że stół w dobrym stanie, a jakoś do ludzi udzielających się w temacie flipperów mam większe zaufanie Smile

Chyba, że to ktoś stąd sprzedaje, albo zna człowieka, albo widział rzeczony egzemplarz?
Odpowiedz
#4
Jak dobrze pamiętam to Marcin opisywał tego gościa i maszyny ma w marnym stanie.Ten tytuł w dobrym stanie jest na pewno wart tych pieniędzy.Coś na ten temat bliżej powie Ci marcinkg.
Odpowiedz
#5
York napisał(a):Ten tytuł w dobrym stanie jest na pewno wart tych pieniędzy.

Jeżeli piszesz o tym, że w dobrym stanie Fish Tails jest warte tych 4k to ja zupełnie to rozumiem i chętnie bym tę aukcję łyknął. Rozmawiałem jednak z facetem - gościu kupił to na sezon do swojej smażalni rybnej "jako dekorację" i po sezonie odsprzedaje (twierdzi, że co sezon zmienia sobie stół). Nic z nim nie robił po zakupie ani przed sprzedażą, więc jest to na pewno egzemplarz nad którym trzeba by trochę popracować. Raczej się na tę ofertę nie zdecyduję, zwłaszcza w świetle informacji, że ten gościu ma w kiepskim stanie maszyny.

York napisał(a):Jak dobrze pamiętam to Marcin opisywał tego gościa i maszyny ma w marnym stanie.

Ciekawe, gościu twierdzi że sprzedaje stół ze swojego lokalu - może to jakaś ściema i on handluje trupami?
Odpowiedz
#6
Tyle co ze zdjęć widać, to na pewno na plus tego egzemplarza jest to, że te cztery rybki na środku playfieldu nie są zjechane, prawy plastik (slingshot) chyba ułamany, no i buda styrana, ale to już mniejszy problem niż na przykład zdarty blat.
Ja jakbym szukał maszyny w tym przedziale cenowym, pojechałbym zobaczyć.
Może na miejscu jeszcze coś byś urwał z ceny ;-)
Fish Tales to fajna maszynka :-)
Odpowiedz
#7
A co sądzisz o Dirty Harry? Jest też opcja kupna tego stołu (ogłoszenie na forum kilka wątków niżej).
Odpowiedz
#8
też fajny, ale z tego co widziałem to ten DH z forum 5000 miał kosztować ;-)
Odpowiedz
#9
mucha napisał(a):też fajny, ale z tego co widziałem to ten DH z forum 5000 miał kosztować ;-)

No ale zawsze można negocjować a i ja jestem elastyczny Wink Wolałbym się zmieścić w budżecie, ale chyba wolę dopłacić parę groszy niż brać trupa ze smażalni. Nie spieszy mi się zresztą aż tak, może niedługo znowu będziesz miał jakiś fajny stół w bardzo dobrym stanie za 1000 EUR? Smile
Odpowiedz
#10
jak będzie, na pewno dam znać
Odpowiedz
#11
Corvette na allegro, Wink
Odpowiedz
#12
To Twój egzemplarz? Ograłem to trochę w Szczecinie, bardzo fajna maszynka!
Odpowiedz
#13
Nie
Odpowiedz
#14
Potwierdzam ze fish tales z olx ze "smazalni" jest w naprawde ladnym stanie i wszystko (JUZ) w nim dziala! Gratuluje zakupu!
Mezik
Odpowiedz
#15
mezik napisał(a):Potwierdzam ze fish tales z olx ze "smazalni" jest w naprawde ladnym stanie i wszystko (JUZ) w nim dziala! Gratuluje zakupu!

Ale to nie ja kupiłem Sad

Obawiałem się stanu, a na wycieczkę nie było czasu - do Wrocławia zresztą (po Dirty Harry) też. Temat ciągle aktualny, od następnego tygodnia więcej luzu więc byłby czas na wizytę celem oględzin stołu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości