Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z przykręceniem nóg do flippera
#1
Witajcie, mam problem z przykręceniem nóg od flippera tzn niektóre otwory jak się wkręca śruby to przelatują inne wcele nie dokręcają się do końca z oporem /śruby kręcą sie/, albo gwint wewnątrz skrzyni co można w takim przypadku zrobić proszę o radę, flipper za bardzo się buja musi być stabilny, pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Trzeba się zdecydować, czy bawimy się w gwinty calowe lub metryczne. Niektórzy mądrzy przewiercają i stosują śruby metryczne z nakrętką od środka. W oryginale są śruby calowe.
mizet102
Odpowiedz
#3
Udało mi się kupić gwintownik 3/8-16.
Czy to jest dokładnie ten rozmiar?
Odpowiedz
#4
Sam gwintownik nie pomoże , jak ścianka blaszki jest cienka i nie ma co gwintować .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#5
Zgadza się,poprawianie zużytego gwintu mija się z celem.Proponuję wykręcic blaszke i samemu ją skopiowac,na pewno masz dostęp do jakiś płaskowników lub zlec to zadanie jakiemuś fachowcowi,nie jest to zbyt skomplikowane. ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#6
Zdemontuj wszystkie blachy z narożników, rozwierć otwory tak, żeby śruba "ósemka" wchodziła luźno, dospawaj nakrętki M8, kup ładne śruby pod klucz ampulowy. Do Black Knighta czarne będą idealne 😎. Zwykłe "ósemki" pod klucz sześciokątny mają za duże łby i wyglądają mało dekoracyjnie. Całość dożywotnio.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#7
Jarnie, to samo co Ty proponowałem na pw. autorowi postu już 8 miesięcy temu. Szkoda pisać.
P/s
pomyliłem sie co do autora tekstu, bo teraz dopiero zauważyłem zapytanie innego forumowicza- sorki
mizet102
Odpowiedz
#8
@mizet, wątek w dniu dzisiejszym odświeżył inny użytkownik (nie autor tematu) a więc to co napisałeś 8 miesięcy temu na PW autorowi wątku nie dotarło do osoby która pytanie zadała dziś Wink
Odpowiedz
#9
Wiem że można przejść na M8, ale chciałem pozostać przy systemie calowym.

Myślałem że jak tylko część gwintu jest zniszczona to można poprawić. Przecież gwint musi być dużo dłuższy niż jest to potrzebne. Jeśli chociaż połowa gwintu jest ok to chyba powinno trzymać...?
Ale może to bez sensu, można skasować moje posty.

Dzięki za podpowiedziSmile
Odpowiedz
#10
NEX, też to zauważyłem i sie poprawiłem.
mizet102
Odpowiedz
#11
mizet102 napisał(a):NEX, też to zauważyłem i sie poprawiłem.
A widzę Smile Pewnie ja pisałem post w tym samy czasie w którym Ty edytowałeś Smile
Odpowiedz
#12
mizet102 napisał(a):pomyliłem sie co do autora tekstu, bo teraz dopiero zauważyłem zapytanie innego forumowicza- sorki

Popełniłem ten sam błąd pisząc o Blackknighcie... :->

RAFAŁ: jedź do Asmetu w Jerozolimskie, kup nakrętki calowe, będziesz miał oryginał....
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości