Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE PINBALL ARCADE
#31
Orientuje się ktoś jak będzie sprzedawana ta gra ? Czy normalna płyta i dodatkowe stoły dokupuje się online ? Czy wszystko online ?
Odpowiedz
#32
Fala napisał(a):Myślisz, że wyjdzie. Też bym pograł na PC-cie, ale kiedy ... :?: Undecided
Na http://www.pinballarcade.com/ jest zapowiedź wersji na PC ale kiedy... nie wiadomo.
Odpowiedz
#33
Witam wszystkich,

Niestety ale panowie z Farsight Studios wycofali Pinball Arcade z Android Marketu! Oto odpowiedź jaką dostałem od supportu:

----
Here is what we believe has happened. When we first launched the game on IOS and Android, it was open to all countries to download. The free version of the game did not require an in app purchase so it downloaded just fine. After a while we noticed that we were getting 1 star ratings from everyone in an entire country because the Google Market for that area did not support our in app purchases.

In order to not anger users who cannot purchase the game, we turned off the app for those countries. We think that when you went to get the app again, we had already turned it off for Poland. Hopefully

Sorry the app is not available for you.
----

Mam nadzieję, że jednak pójdą po rozum do głowy...
Odpowiedz
#34
Czyli wszyscy oglądamy wspaniałe reklamy Pinball Arcade na YT i cierpliwie czekamy aż producent odblokuje sprzedaż w Android Markecie.


-----
Skoro już jesteśmy przy systemie Android to chyba każdy wie że wszystkie telefony z tym systemem posiadają opcję:
Aplikacje / Nieznane źródła
V "Zezwalaj na instalacje aplikacji spoza marketu"
Wspominam o tym tak zupełnie na marginesie, bez powiązania z głównym wątkiem... ot tak z nudów podczas czekania Wink
Odpowiedz
#35
Jest postęp w sprawie. Dostałem wczoraj informację iż aplikacja jest znowu dostępna dla Polski. Google podobno umieściło nasz kraj jako niewspierany w metodzie płatności wybranej przez Farsight (płaci się w grze), co jest bzdurą bo moja płatność przeszła bez problemu i sądząc po komentarzach do aplikacji - nie tylko moja. W każdym bądź razie jeśli ktoś zamierza kupić stoły (a uważam że warto) to bardzo proszę o informację czy się udało. Obiecałem że dam znać jak to działa, więc takie info będzie bardzo pomocne.
Odpowiedz
#36
NEX napisał(a):
Fala napisał(a):Myślisz, że wyjdzie. Też bym pograł na PC-cie, ale kiedy ... :?: Undecided
Na http://www.pinballarcade.com/ jest zapowiedź wersji na PC ale kiedy... nie wiadomo.
Witam

Wersja PC jest wstepnie zapowiedziana na maj/czerwiec. Gra miala byc wydana na steamie ale byly jakies problemy z akceptacja i teraz nad tym pracuja. Moze sie to jednak przedluzyc, bo firma jest mala i maja sporo pracy przy wszytkich platformach.

Dzisiaj wyszla wersja na Xboxa, a pierwsze 2 dodatkowe stoly (Medieval Madness i Bride of Pinbot) maja byc dostepne na poczatku maja (prawdopodobie wczesniej u Applea).

Inne potwierdzone stoly ktore sie pojawia (1-2 na miesiac) to:

Cirqus Voltaire
Gorgar
Taxi
Monster Bash
Dr. Dude
Attack From Mars
The Machine: Bride of Pinbot
Creature from the Black Lagoon
Space Shuttle
Big Shot
Funhouse
Odpowiedz
#37
Witam wszystkich fanatykow fliperow. Jezeli jest ktos chetny do wzajemnej motywacji w zdobywaniu lepszych wynikow w PINBALL ARCADE, PINBALL FX 2, MARVEL PINBALL to smialo dodawac mnie do znajomych moj XBOX GT ALOL997 oraz PS3 rowniez ALOL997.

POZDRAWIAM
Odpowiedz
#38
premiera gry dzisiaj i teraz pytanie gdzie mozna kupic ta gierke na ps3 ? jest w wydaniu plytowym czy bedzie do kupienia na playstation store (na dzien dzisiejszy nie ma) ?
Odpowiedz
#39
marcinkg napisał(a):premiera gry dzisiaj i teraz pytanie gdzie mozna kupic ta gierke na ps3 ? jest w wydaniu plytowym czy bedzie do kupienia na playstation store (na dzien dzisiejszy nie ma) ?

Na PS3 bedzie do kupienia w playstation store, a dokladnie to 10 kwietnia.
Odpowiedz
#40
DZIEKI ZA INFO Smile Kurcze myslalem ze juz przez swieta cos popykam.

Ma jeszcze jedno pytanko, jak kupic cos przez playstation store najlepiej ? Jak kiedys kliknolem z ciekawosci dalej zeby kupic to chcialo jakas karte kredytowa, nie wystarczy wyslac kasy na numer konta tylko trzeba miec taka karte ?

Znana jest juz cena THE PINBALL ARCADE ?

Planuje 2 zakupy: THE PINBALL ARCADE i MORTAL KOMBAT ARCADE KOLLECTION
Odpowiedz
#41
Jest tez opcja zasilenia konta playstation store poprzez karte zdrapke 100/200 zl, cos ala punkty microsoft. Co do ceny PINBALL ARCADE to pewnie 29 zl tyle samo co 4 stoly od ZEN STUDIOS.
Odpowiedz
#42
ALOL997 napisał(a):Witam wszystkich fanatykow fliperow. Jezeli jest ktos chetny do wzajemnej motywacji w zdobywaniu lepszych wynikow w PINBALL ARCADE, PINBALL FX 2, MARVEL PINBALL to smialo dodawac mnie do znajomych moj XBOX GT ALOL997 oraz PS3 rowniez ALOL997.

POZDRAWIAM

Cześć,śmiało dodawaj jednego znajomego więcej Smile mój TAG - sebarcade
-tak samo w GAME CENTER
Odpowiedz
#43
Tak więc, PS3 - Rupek.
Pozdrawiam
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#44
PS3 - elepfunk
Odpowiedz
#45
moj PS3: marcinKG-PL
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości